Aistis Vitkauskas | asmeninio archyvo nuotr.

Aistis Vitkauskas | asmeninio archyvo nuotr.

 Praėjusią savaitę Lietuvos raiteliai tęsė savo pasirodymus tarptautinėse varžybose, o Aistis Vitkauskas iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.

Prancūzijoje vykusiose trikovėse varžybose A.Vitkauskas su „Commander VG“ žirgu užėmė 20-ą vietą. Nugalėtoja tapo vokietė Julia Krajewski su „Amande de B‘Neville“. Beje, vokietė 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo sidabrą komandinėse trikovės varžybose.

Lietuvos konkūrų raiteliai pradėjo varžybų maratoną Prahoje (Čekija). Andrius Petrovas su „Sherlock“ žirgu laimėjo 130 cm kliūčių rungtį ir už tai gavo 500 eurų prizą. Lietuvis su „Javenda“ žirgu buvo antras 6-7 metų žirgų kategorijoje, o su „Zwarovski Z“ užėmė trečią vietą „Diamond Tour“ varžybose bei laimėjo dar 900 eurų.

Pagrindinėse „Grand Prix“ varžybose lietuviai tarp prizininkų nepateko: Monika Paulauskaitė („Quirados AS“) buvo 16-a, Matas Petraitis („Goldcoast VDL“) – 18-as, o A.Petrovas („Linkolns“) – 21-as. Čia nugalėjo ir 7500 eurų gavo čekas Alešas Opatrny („Gentlemen vh Veldhof“).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų