Emilija Tarnauskaitė | Youtube.com nuotr.

Emilija Tarnauskaitė | Youtube.com nuotr.

 Savaitgalį Serbijoje vykusiose tarptautinėse meninės gimnastikos varžybose „Ritam Cup“ medalius skynė ir jaunosios lietuvės.

Vilčių kategorijoje (iki 10 metų) Mintė Janovskytė pelnė sidabrą laisvuosiuose pratimuose ir bronzą – pratimuose su kamuoliu. Milda Žilanė sidabrą laimėjo pratimuose su kamuoliu, o bronzą pelnė laisvuosiuose pratimuose. Darija Sivojūtė sidabrą pridėjo pratimuose su šokdyne.

Tarp šiek tiek vyresnių mergaičių (iki 12 metų) sėkmingai pasirodė Miglė Vizgaitė. Ji bronzą laimėjo pratimuose su kuokelėmis (13.250 balo). Beje, tokį patį rezultatą pasiekė ir taip pat bronzą pelnė slovėnė Dora Valant.

Pagrindinėje moterų kategorijoje dalyvavusi Emilija Tarnauskaitė daugiakovėje surinko lygiai 52 balus ir tarp 40 sportininkių buvo 33-ia. Nugalėjo pasaulio čempionato prizininkė italė Alexandra Agiurgiuculese (94.700), aplenkusi tautietę Eleonorą Tagliabue (85.200) ir turkę Kamelyą Tuncel (84).

Jaunimo kategorijoje lietuvės medalių nepelnė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų