Lietuvos beisbolo čempionatas (Rasos Šilobritaitės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos beisbolo čempionatas (Rasos Šilobritaitės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Baltarusijos Minsko „FC Minsk“ beisbolo komanda jau eilę metų dalyvavo atvirame Lietuvos beisbolo čempionate. Komanda užsiregistravo dalyvauti ir 2021 metų Lietuvos beisbolo čempionate. Lietuvos beisbolo asociacija gavo leidimą iš Švietimo Mokslo ir Sporto Ministerijos atvykti į Lietuvą Minsko FC Minsk komandai. Tačiau netikėtai Minsko komandai nebuvo leista vykti į Lietuvą, nepaaiškinant priežasčių. Minsko „FC Minsk“ komandai, ko gero, bus įskaityti pralaimėjimai prieš Kauno „Lituanicą“ ir Kauno „Gajos-Lituanica“ komandas. Taip pat bus sprendžiamas jų tolimesnis dalyvavimas.

Gegužės 1 dieną, sėkmingai įvyko Lietuvos čempionato varžybos Vilniuje, Jomanto parke. Susitiko „BK Vilnius“ ir Utenos „Taranai“. Pirmosios varžybos vyko atkakliai. Vilniečiai atmušė daugiau hitų ir padarė mažiau klaidų todėl ir rezultatas 4:0, jų naudai. „Taranų“ komandoje gynyboje solidžiai žaidė metikas Dalius Neliupšis, o puolime Tomas Juškėnas. „BK Vilnius“ komandoje gynyboje gerai sužaidė metikas Maksim Burdzin, neleidęs varžovams pelnyti taškų, o puolime 2 hitus atmušė Evaldas Remeika.

Antrose varžybose vilniečių pranašumas buvo ryškesnis. Pasižymėjo mušėjai: Evaldas Remeika ir Evaldas Žarkaitis atmušę po 2 hitus. Gynyboje vilniečiai padarė net 5 klaidas, tačiau geras metiko Gyčio Morkūno žaidimas padėjo pergalės pamatus. Uteniškių komandoje šį syk metikams nesisekė, o puolime pasižymėjo Dalius Neliupšis ir Edvinas Žvirblis.

Utenos „Titanai“ iškovojo dvi pergales prieš Vilniaus beisbolo akademijos auklėtinius. Pirmoji pergalė pasiekta lengvai. Jau rungtynių pradžioje uteniškiai pabėgo į priekį ir visą laiką kontroliavo žaidimą. Iškovota pergalė rezultatu 11:1. Atsipalaidavę uteniškiai vos neprisižaidė per antras rungtynes. Iki rungtynių vidurio uteniškiai buvo priekyje 5:2, bet tada sėkmingais atmušimais vilniečiai pelno 5 taškus, ir įsiveržia į priekį 7:5. Rungtynių gale vilniečiai neatlaikė uteniškių puolimo ir paleido pergalę iš savo rankų. Utenos Titanai laimėjo 11:8. Laukia įdomus kitas savaitgalis, Utenos „Titanai“ susitiks su „BK Vilnius“ komanda, abi komandos Lietuvos beisbolo čempionate dar nėra pralaimėjusios.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų