Andersonas Silva | Organizatorių nuotr.

Andersonas Silva | Organizatorių nuotr.

 UFC legenda Andersonas Silva nebežiūri MMA kovų, tačiau to, kas įvyko „UFC 261“ turnyre jam nepamatyti buvo tiesiog neįmanoma.

Buvęs vidutinio svorio kategorijos čempionas 36-erių metų Chrisas Weidmanas nuo kovos pradžios praėjus vos 17 sekundžių po spyrio į Uriah Hallą susilaužė koją. Tada Ch.Weidmanas dar bandė sulaužytą koją priminti, o daugeliui sirgalių tada norėjosi užsidengti akis. Galiausiai Ch.Weidmanas areną paliko neštuvų pagalba, buvo išgabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikta blauzdikaulio operacija.

Lygiai tokią pačią traumą yra turėjęs ir A.Silva, kai tai įvyko 2013 m. vykusiame „UFC 168“ turnyre.

Nors A.Silva nebežiūri MMA, tačiau tai daro jo sūnus, kuris ir atsiuntė savo tėčiui Ch.Weidmano kovos įrašą. Tai pamatęs, A.Silva davė ir patarimą Ch.Weidmanui.

„Tiesą sakant, aš nebežiūriu MMA kovų, bet mano sūnus žiūri. Kai Ch.Weidmanas susilaužė koją, jis iškart man atsiuntė vaizdo įrašą ir aš likau šokiruotas. Mintyse praėjo tie prisiminimai, kurie priminė dramą, ką aš išgyvenau po tokio paties įvykio“, – sakė A.Silva. „Viskas, ką Ch.Weidmanui galiu patarti, tai likti šalia savo šeimos narių, nes kitos savaitės bus tikrai labai sunkios. Visgi Chrisas turi čempiono mentalitetą ir aš tikiu, kad jis sugrįš dar stipresnis. Linkiu jam tik geriausio“.

Po to, kai A.Silva patyrė traumą ir antrą kartą iš eilės pralaimėjo Chrisui Weidmanui, į MMA narvą jis sugrįžo šiek tiek daugiau nei po metų pertraukos, tačiau taip ir nebeprisijaukino sėkmės. A.Silva po sugrįžimo iš aštuonių kovų laimėjo vos vieną ir po 2020 m. spalio 31 d. įvykusio pralaimėjimo Uriah Hallui, baigė karjerą.

Andersono Silvos trauma:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų