„Chelsea“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“

J.Anglickas apie atmestą galimybę susikauti su A.Johnsonu: „Tai – per daug rizikinga“ (5)

2021.05.03 11:34
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas | Instagram.com nuotr

„Yoel Romero – OUT, gavome pasiūlymą kautis su Anthony Johnsonu, ką manai?“ – tokią savo agento Kyle’o Stoltzo žinutę praėjusią savaitę gavo „Bellator“ kovotojas Julius Anglickas (10-1-0). – Nenorėjau skubėti priimti sprendimo, nepasitaręs su treneriu“.

Gegužės 7 dieną „Bellator 258“ turnyrą turėjo papuošti UFC patirties turinčių Y.Romero (13-5-0) ir A.Johnsono (22-6-0) kova, kurios nugalėtojas įgytų teisę kautis su svorio kategorijos iki 93 kilogramų čempionu Vadimu Nemkovu. Tačiau medikai neleido Y.Romero kovoti, todėl kvietimo sulaukė atsarginiu „Grand Prix“ turnyre paskelbtas J.Anglickas.

Lietuvis balandžio 16 dieną vieningu teisėjų sprendimu įveikė Gregory Milliardą ir nesitikėjo kautis jau po trijų savaičių.

„Organizatoriai „žaidė“ atviromis kortomis – „Jei galite ir norite, galime pašnekėti apie pinigus“. Tačiau ir tai manęs nesugundė, – sportas.lt sakė 29-ų J.Anglickas. – Kalba sukosi apie žymiai didesnę sumą negu įprasta. Bet juos perspėjau, kad po paskutinės kovos aš nesitreniravau, nieko nedariau ir rizikuoti „pralošti“ vien dėl pinigų nenorėčiau. Mums netgi pažadėjo, kad kova įvyktų kiek vėliau negu buvo planuojama – šio mėnesio 21 dieną. Tai reiškia, kad mes turėtume tris savaites pasirengimui. Mažokai. Su treneriu Mike’u Rogersu sutarėme, kad kovai su A.Johnsonu reikia pilnos pasirengimo stovyklos“.

Be to, J.Anglicką pristabdė ir praeitą savaitę, dar prieš naujieną apie Y.Romero suspendavimą, su „Bellator“ organizacija pasirašyta nauja keturių kovų sutartis, kurioje numatyti ir kur kas didesni lietuvio honorarai.

„Pagal tai, kokias sąlygas man dabar pasiūlė organizacija, žinau, kad aš jai patinku... Anksčiau gal ir būčiau sutikęs kovoti su A.Johnsonu be normalaus pasirengimo, bet dabar, kai turiu tokią gerą sutartį, kai esu tokiose gerose pozicijose, manau, neverta rizikuoti, – sakė J.Anglickas. – Nusprendėme, kad nebandysime atsikasti daugiau negu galime praryti. Gražu, kad mūsų paklausė, ar norėtume, gražu, kad jie pasiūlė nukelti kovos datą, bet mano planai dabar sukasi apie liepos mėnesį. O didelės pavardės ir žvaigždės mano kelyje netrukus atsiras ir taip“.

Julius Anglickas | Organizatorių nuotr.

Julius Anglickas | Organizatorių nuotr.

Tik pasirodžius žiniai, kad Y.Romero negalės kautis, netilo lietuvio telefonas. „Gavau daug žinučių, kuriose visi klausė, ar kovosiu, – nusijuokė J.Anglickas. – Teko visus nuliūdinti, kad galimybės atsisakėme, nes dabar ramiai leidžiu laiką namuose. Praleidau savo karjeros šansą? Nemanau. Šansas? Jis atrodo gražus, galingas kaip iš filmo, bet, pasikartosiu, aš nesportavęs jau kelias savaites... Gali visiems pasirodyti „Julius turi imti šį šansą“, suprantu, kad visiems atrodo gražu, bet negalima. Tikrai per daug rizikinga. Dabar karjeroje turiu „eiti“ gražiai, o nesitaškyti, bandyti, o vėliau, galbūt, atkristi po pralaimėjimo. Taip, gal ir negražu dabar atsisakyti, bet pralaimėjimas būtų dar negražiau. Priimsiu tą mažesnį negražumą, o liepos mėnesį visiems įrodysiu, kad esu vertas ir kitų šansų. Jų tikrai dar bus“.

Po kovos su G.Milliardu lietuvis grįžo namo į Niujorką pas šeimą. Ketvirtadienį kovotojas jau keliaus į Sent Luisą, kur treniruojasi.

„Pradėsime po truputį sportuoti. Atrodo, per tas poilsio savaites ir traumos pagijo – rankos neskauda, riešą šiek tiek skaudą, bet jis tvirtas – galiu sportuoti, – sakė J.Anglickas. – Dabar pagrindinė užduotis bus susigrąžinti gerą sportinę formą ir sulaukti žinių dėl būsimos kovos. Tik sulaukę datos pradėsime juodai varyti“.

Priminsime, kad jau yra patvirtinta, jog Y.Romero vietą užims brazilas Jose Augusto Azevedo (7-2).

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų