„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 3 – 2 įveikė „Valencia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Gabrielis Paulista 50-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva išvedė „Valencia“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Lioneliui Messi 57-ąją minute nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau baudos aikštelėje sumaištimi pasinaudojęs argentinietis nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Antoine’as Griezmannas 63-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

L.Messi 69-ąją minutę fantastišku baudos smūgio nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau 3:1.

Carlosas Soleris 83-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

Ant 05-11 Osasuna 20 : 00 Cádiz
Ant 05-11 Elche 21 : 00 Deportivo Alavés
Ant 05-11 Levante 23 : 00 Barcelona
Tre 05-12 Sevilla 20 : 00 Valencia
Tre 05-12 Celta Vigo 21 : 00 Getafe
Tre 05-12 Huesca 21 : 00 Athletic Club
Tre 05-12 Atletico Madrid 23 : 00 Real Sociedad