Mino Raiola | Scanpix nuotr.

Mino Raiola | Scanpix nuotr.

 Erlingo Haalando agentas Mino Raiola ir toliau daro viską, kad Dortmundo „Borussia“ artėjančiame perėjimų lange parduotų savo žvaigždę vienam iš turtingųjų Europos klubų.

„Žinome dabartinę „Borussios“ poziciją. Jie pasakė, kad neparduos Haalando, tačiau mes pažiūrėsime, ar jie tą poziciją išlaikys iki rugsėjo 1 d. Aš norėčiau, kad jis paliktų klubą, bet „Borussia“ mąsto kitaip. Ar „Real“ yra pajėgūs įsigyti Haalandą? Nežinau, nes neanalizavau jų finansinių rodiklių, tačiau manau, kad taip. Manau, kad visi didieji klubai gali įsigyti Haalandą. Šį klausimą apskritai reikėtų perfrazuoti. Ar „Real“ gai sau leisti neįsigyti E.Haalando? Ar „Barca“ gali sau leisti to nepadaryti?“, - „Marca“ sakė M.Raiola.

Įtakingas agentas taip pat atskleidė turįs kitokią nuomonę apie Europos Superlygą, nei daugelis fanų, trenerių ir žaidėjų: „Mano nuomonė radikaliai skiriasi nuo kitų. Aš visada palaikysiu tuos, kurie kovos prieš FIFA ir tą monopolistinę mąstyseną, kuria jie nori viską valdyti. Mums nereikia FIFA, kad galėtume žaisti futbolą. Man tik nepatiko tai, kad Superlygos įkūrėjai būtų sugriovę Čempionų lygą. Tai klaida. Pateiksiu jums pavyzdį iš autosporto. „Ferrari“ turi savo bolidus „Formulėje 1“, bet tuo pačiu lenktyniauja ir Le Mane. Kodėl tas pats „Real“ negalėtų žaisti ir Čempionų lygoje, ir Superlygoje? Fanai tada pasirinktų, kas jiems įdomiau.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA