Luana Pinheiro ir Randa Markos | „Twitter“ nuotr.

Luana Pinheiro ir Randa Markos | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą vykusiame UFC turnyre anksčiau laiko baigėsi kova tarp brazilės Luanos Pinheiros (9-1) ir kanadietės Randos Markos (10-11).

Pirmajam raundui artėjant prie pabaigos brazilė parvertė varžovę, tačiau jai nesisekė užsiimti geros pozicijos parteryje. R.Markos aktyviai gynėsi gulėdama ant nugaros, kol viename iš epizodų persistengė. Kanadietė iš apačios spyrė varžovei į galvą, kuri čia pat parkrito. Spyrio metu L.Pinheiro buvo atsiklaupusi, tad teisėjas nusprendė, kad spyris buvo neleistinas.

Po praleisto spyrio brazilė aplinkinių klausinėjo, ar ji pralaimėjo. Medikas, apžiūrėjęs L.Pinheiro, padarė išvadą, kad ji nebegali tęsti kovos, todėl R.Markos buvo diskvalifikuota, o brazilė nuvežta į ligonine detalesnei apžiūrai.

R.Markos ateitis organizacijoje yra labai abejotina, todėl nieko nuostabaus, kad ji po tokios kovos baigties nesulaikė ašarų. Ji apskritai per karjerą patyrė daugiau pralaimėjimų, nei šventė pergaliu, o UFC narve ji jau turi 4 nesėkmes iš eilės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų