Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

 Debiutui UFC sunkiasvorių kategorijoje besiruošiantis Jonas Jonesas dėl didžiulių finansinių reikalavimų veikiausiai dar turės palaukti kovos su kamerūniečiu Franciu Ngannou.

UFC nesiruošia J.Jonesui mokėti dešimčių milijonų JAV dolerių už kovą su čempionu, todėl F.Ngannou varžovu turėtū tapti Derrickas Lewisas. Nepaisant to, J.Jonesas ir toliau nerimsta socialiniuose tinkluose, neseniai įvėlęs F.Ngannou į naują žodžių karą.

„Melskis, kad mane nokautuotum, nes jei to nepadarysi, tada aš tave sulaužysiu. Pažadu tai“, - rašė J.Jonesas.

F.Ngannou iš to pasijuokė: „Tik nereikia manęs juokinti. Kada buvo paskutinis kartas kai tu ką nors sulaužei? Kovas laimi teisėjų sprendimais ir jau senokai ką nors benugalėjai, bet sakai, kad mane sulaužysi (juokiasi – aut. past.)“.

J.Jonesas jam atsikirto: „Laimiu teisėjų sprendimais? Bičiuli, man ilgai priklausė rekordas pagal pergales skausmingais veiksmais pussunkio svorio kategorijoje. Pats esi vieną triuką mokantis ponis. Franci, visi čempionai, kuriuos sutikau, stipriai smūgiuodavo. Kiaurai tave permatau. Geriau būsiu teisėjų sprendimais laimintis kovotojas, nei tas, kuris išgali kovoti tik 2 raundus.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų