A.Ruizas išgyveno ankstyvą nokdauną ir taškais įveikė bokso veteraną Ch.Arreola liko įžeistas teisėjų sprendimu jam skirti pergalę vos trijuose raunduose (2)

2021.05.02 08:20
Andy Ruizas ir Chrisas Arreola | Organizatorių nuotr.

Andy Ruizas ir Chrisas Arreola | Organizatorių nuotr.

 Buvęs sunkiasvorių čempionas Andy Ruizas (34-2, 22 nokautai) išgyveno antrojo raundo nokdauną ir galiausiai po 12 raundų kovos teisėjų sprendimu (118-109, 118-109, 117-110) nugalėjo 40-metį veteraną Chrisą Arreolą (38-7-1, 33 nokautai, 2 be nugalėtojo).

A.Ruizas strigo antrame ir trečiame raunde, tačiau nuo tada atgavo kovos kontrolę ir neturėjo didesnių problemų su Ch.Arreola.

Tai buvo pirmoji A.Ruizo kova ir pergalė po šešiolikos mėnesių pertaukos, kai jis prarado IBF, IBO, WBA ir WBO čempiono titulus revanšinėje kovoje prieš britą Anthony Joshua.

„Žinote, Ch.Arreola yra veteranas“, – po pergalės sakė A.Ruizas. „Jis stipriai smūgiuoja, o mes padarėme tai, ką privalėjome padaryti. Laimėjome, bet prisiminkite, kad aš buvau žemiausiose žemumose ir turėjau sugrįžti prie kopėčių. Dėkoju Dievui, kad iškovojome pergalę ir dabar einame toliau“.

Ch.Arreola pripažino, kad A.Ruizas laimėjo kovą, tačiau buvo nusivylęs teisėjais, kad nė vienas iš jų nedavė jam daugiau nei trijų raundų.

„Gerbiu teisėjus, tačiau šiandien... Jeigu atvirai, ar jis laimėjo? Gerai, bet nesakykite man, kad aš laimėjau tik du ar tris raundus. Velniop tai. Būsiu kaip „Dr. Dre“. Visi galite pačiulpti mano močkrūšio penį“.

Tai buvo pirmoji A.Ruizo kova, kai jo kampe stovėjo treneris Eddy Reynoso.

Penktadienį vykusiuose svėrimuose A.Ruizas svėrė 246 svarus (116,12 kg), o tai buvo apie 12 kg mažiau nei paskutinėje kovoje prieš A.Joshua. Dabar A.Ruizo oficialus svoris yra panašiausias į tą, kurį jis turėjo, kai 2016 m. gruodį pirmą kartą kovojo dėl titulo ir po 12 raundų kovos pralaimėjo Naujosios Zelandijos boksininkui Josephui Parkeriui.

Ch.Arreola dar prieš kovą minėjo, kad tai bus paskutinis jo pasirodymas.

Prieš A.Ruizo ir Ch.Arreola pasirodymą muštynės įvyko ir tribūnose, o šį vaizdelį užfiksavo kiti žiūrovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų