Rozalija Nasretdinova | Instagram.com nuotr

Rozalija Nasretdinova | Instagram.com nuotr

 Tituluota 24-erių Rusijos plaukikė Rozalija Nasretdinova, kalbėdama su „Sport24.ru“ pripažino, kad jau ne kartą svarstė apie karjeros pabaigą, bet vis atmesdavo pasiūlymus įsidarbinti modeliu.

„Gyvenime buvo momentų, kai norėjau mesti plaukimą, bet niekada nesvarsčiau galimybės tapti profesionaliu modeliu. Man užtenka ir tokiu mėgėjiškų nuotraukų. Mėgstu fotografuoti, bet tai tik mano hobis. Tapti profesionaliu modeliu ir tam skirti visą savo laiką man būtų gana sudėtinga“, - sakė R.Nasretdinova.

Sportininkė taip pat įvardijo keisčiausią kada nors girdėtą komplimentą: „Turbūt keisčiausias komplimentas buvo toks, kad turiu gražius pečius. Nežinau, ar tuo buvo norima pasakyti, kad esu raumeninga, bet tai tikrai skambėjo kaip komplimentas.“

R.Nasretdinova 2016 m. tapo pasaulio čempione trumpame baseine kartu su Rusijos estafetės rinktine. 2013 m. su komanda ji laimėjo ir Europos trumpo baseino čempionatą. R.Nasretdinova yra dukart jaunimo olimpiados čempionė ir Universiados nugalėtoja.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų