„Chelsea“
71 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Sirgaliai | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Sirgaliai | BNS/Arno Strumilos nuotr.

 Nepaisant to, kad penktadienį kone vienu metu vyksta Lietuvos futbolo čempionato rungtynės, kuriose Vilniaus „Žalgiris“ priima Alytaus „Dainavą“, o Lietuvos krepšinio lygoje Vilniaus „Rytas“ namuose susitinka su Prienų „CBet“, Vilniaus komandų sirgaliai rado laiko išsiaiškinti santykius kumščiais.

Prie LFF stadiono vykusiose muštynėse dalyvavo ne tik „Rytą“ palaikanti „B Tribūna“ ir „Žalgirio“ sirgaliai „Pietų 4“, tačiau krepšinio fanams padėjo ir „Dzūkų tankai“, palaikantys „Dainavą“.

„B Tribūna“ facebooko paskyroje spėjo paskelbti ir savo konflikto versiją: „Praeitų metų pavasarį Pietu-4 paskelbė B Tribūnai karą. Šiandien įvyko pirmas fizinis konfliktas. P4 kartu su Vakarų Frontu užpuolė mus pakeliui į Dainavos mačą Vilniuje. Kartu su draugais DT jį laimėjom užtikrintai, žaliai balti dėjo į kojas. Dabar gero krepšinio, o jau greitu metu viešai paskelbsim kaip ir kodėl Vilniuje prasidėjo karas“.

Praeitų metų pavasarį Pietu-4 paskelbė B Tribūnai karą. Šiandien įvyko pirmas fizinis konfliktas. P4 kartu su Vakarų...

Posted by B Tribūna on Friday, April 30, 2021

„Pietų 4“ kol kas savo oficialioje facebook paskyroje nieko nepranešė.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų