Ištikimiausi pastarojo dešimtmečio pasaulio futbolininkai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Ištikimiausi pastarojo dešimtmečio pasaulio futbolininkai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 CIES futbolo observatorija neseniai pristatė ištikimiausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Nors šiais laikais žaidėjų perėjimai į kitus klubus yra labai dažnas reiškinys, vis dar išlieka futbolininkų, rodančių lojalumą savo komandai.

Tyrėjai suskaičiavo, kiek rungtynių už tą pačią komandą savo šalių lygose per pastarąjį dešimtmetį (nuo 2011 m. balandžio iki 2021 m. balandžio) sužaidė futbolininkai. Į tyrimą buvo įtraukti 540 klubų žaidėjai iš 35 elitinių pasaulio lygų.

Pastarojo dešimtmečio rekordas pasaulyje priklauso Sebastianui Vierai. Visą dešimtmetį „Junior FC“ klube Kolumbijoje rungtyniaujantis vartininkas yra sužaidęs jau 395 lygos rungtynes, gindamas tos pačios komandos garbę.

Aukščiausiose sąrašo vietose yra nemažai vartininkų. Iš aikštės žaidėjų aukščiausią vietą užėmė saugas Hisashi Jogo, vos minimaliai aplenkęs „Barcelonos“ legendą Lionelį Messi.

Visą 30-uką ištikimiausių pastarojo dešimtmečio pasaulio futbolininkų rasite fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų