Praėjusios savaitės rinktinėje „Riteriai“ ir „Banga“ turi daugiausiai atstovų (1)

2021.04.27 21:12
Olaide Badmus | Elvio Žaldario nuotr.

Olaide Badmus | Elvio Žaldario nuotr.

 „Optibet A lygos“ praėjusios savaitės antradienio–trečiadienio dvikovų simbolinėje vienuolikėje atsidūrė šešių komandų atstovai.

Lukas Paukštė (Vilniaus „Riteriai“): Šio sezono debiutas Lietuvos čempionate vartininkui gavosi tiesiog puikus. Armantą Vitkauską vartų stačiakampyje pakeitęs L. Paukštė dvikovoje su „Panevėžiu“ išsiskyrė puikiu žaidimu, 4 atremtais smūgiais, o su 271 „InStat“ naudingumo balu pasiekė geriausią rezultatą tarp savo pozicijos futbolininkų.

Davydas Arlauskis (Telšių „Džiugas“): Žemaitijos klubas sostinėje praėjusią savaitę pasiekė sensacingą rezultatą, o prie to svariai prisidėjo ir ilgametis „Džiugo“ futbolininkas. D. Arlauskis laiku suskubo prie kamuolio bei sušvelnino rezultatą ir gynyboje laimėjo 86 proc. dvikovų (6/7).

Olaide Badmusas (Vilniaus „Riteriai“): „Riteriai“ antrą kartą šiame sezone nepraleido įvarčio ir tai yra nemenkas futbolininko iš Nigerijos nuopelnas. O. Badmusas akistatoje su „Panevėžiu“ taikliai smūgiavo po pakelto kampinio bei iš viso perėmė 12 kamuolių iš varžovų. 271 „InStat“ naudingumo balas – geriausias pasiekimas tarp vidurio gynėjų.

Aleksandras Aksionovas (Gargždų „Banga“): Antrą sezoną Gargždų klube rungtyniaujantis futbolininkas iš Ukrainos pelnė įvartį į Kėdainių „Nevėžio“ vartus – tai pirmasis vidurio gynėjo taiklus smūgis „Optibet A lygoje“. Be to, A. Aksionovas laimėjo visas 11 dvikovų bei perėmė 12 kamuolių.

Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“): Kairiajame krašte rungtyniaujantis visaginietis taip pat sėkmingai tvarkėsi su „Panevėžio“ futbolininkais. A. Levšinas išprovokavo 4 pražangas, laimėjo 86 proc. dvikovų (12/14) bei 5 kartus sėkmingai išmušė kamuolį iš po oponentų kojų.

Nicolas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“): Vienas iš vicečempionų lyderių sužaidė dar vieną solidų mačą. Išprovokuotos 5 pražangos, 4 sėkmingi driblingai, 60 proc. laimėtų dvikovų (9/15), rezultatyvus perdavimas ir 257 „InStat“ naudingumo balai – geriausias pasirodymas tarp vidurio saugų.

Simonas Urbys (Gargždų „Banga“): Akistatoje su „Nevėžiu“ gargždiškis tapo neišsprendžiama mįsle varžovams. S. Urbys atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pelnė įvartį, taip prisidėdamas prie puikaus „Bangos“ pasirodymo puolime bei trečiosios pergalės iš eilės.

Ernestas Stočkūnas (Gargždų „Banga“): Kėdainių ekipą alytiškis baudė rungtyniaudamas pastaruoju metu ne tokioje sau dažnoje kairiojo krašto saugo pozicijoje. E. Stočkūnas pasižymėjo taikliu smūgiu, rezultatyviai asistavo komandos draugui bei surinko 267 „InStat“ naudingumo balus.

Levanas Mačarašvilis (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): „Kauno Žalgirį“ futbolininkas iš Sakartvelo nuskriaudė dviem taikliais smūgiais ir sužaidė vieną geriausią savo mačų „Optibet A lygoje“. Kartvelas išprovokavo net 7 pražangas, laimėjo 9 dvikovas puolime (9/14, 64 proc.) ir pasirodymą įprasmino 304 „InStat“ naudingumo balais.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Futbolininkas iš Nigerijos trečią kartą šiame sezone pateko į simbolinę rinktinę – puolėjas derbyje pasižymėjo dubliu ir atliko 5 sėkmingus driblingus. Ph. Otele sąskaitoje – net 318 „InStat“ naudingumo balų.

Nasko Milevas (Telšių „Džiugas“): Kovingasis bulgaras buvo bene svarbiausias Žemaitijos ekipos akcentas, prisidėjęs prie sensacingų lygiųjų. N. Milevas išsiskyrė net 40 dvikovų, iš kurių laimėjo 17, bei prisidėjo prie abiejų čempionato debiutantų pelnytų įvarčių. „Džiugo“ puolimo lyderis vos neišplėšė komandai pergalės – jo puikų smūgį atrėmė „Žalgirio“ vartininkas.

A lyga

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų