„Chelsea“
Pasibaigė
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Rashedas Al-Swaisatas | „Twitter“ nuotr.

Rashedas Al-Swaisatas | „Twitter“ nuotr.

 Tragiškas įvykis bokso pasaulyje – vos 19-os metų Jordanijos kovotojas Rashedas Al-Swaisatas mirė po pasirodymo pasaulio jaunimo čempionate.

Lenkijoje vykusiame čempionate R.Al-Swaisatas svorio kategorijoje iki 81 kg susikovė su estu Antonu Winogradowu. Trečiajame kovos raunde jordanietis sukniubo, o estui pergalė buvo įskaityta nokautu. Jordanietis skubiai buvo nugabentas į ligoninę. Rimtus smegenų sužeidimus patyręs boksininkas ligoninėje buvo kritinės būklės, jam atlikta operacija. Medikai 10 dienų kovojo dėl jo gyvybės, bet neseniai teko konstatuoti sportininko mirtį. Nežinoma, ar mirtinus sužalojimus jis patyrė kovos su estu metu ar tai buvo ankstesnių galvos traumų pasekmė.

Tarptautinė mėgėjų bokso federacija (AIBA) išreiškė užuojautą mirusiojo boksininko šeimai, draugams ir komandos draugams. Tuo tarpu Lenkijos policija pradėjo tyrimą dėl mirties aplinkybių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA