Kylianas Mbappe  | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino atskleidė, jog Kylianas Mbappe aktyviai domisi niuansais apie Anglijos „Premier“ lygą.

„K.Mbappe myli futbolą, jam patinka kalbėti apie tai. Jis klausinėja apie Angliją, kaip ten vyksta rungtynės, koks yra mentalitetas ar žmonių kultūra. Jam dar yra vos 22-eji metai, tačiau jis yra labai subrendęs, pasitikintis savo talentu ir atviras.

Jis gali kalbėti ne tik prancūziškai, bet taip pat puikiai angliškai ir ispaniškai. Bendrauju su juo angliškai ir ispaniškai, dažniau – angliškai. Kiek anksčiau jam pasakiau, kad turiu tobulinti savo prancūzų kalbos žinias ir bendrauti su juo šia kalba. Visgi jis atsakė, kad jam geriau yra bendrauti angliškai. Jis mėgsta išbandyti įvairias kalbas“,- atskleidė strategas.

Jau ilgą laiką žiniasklaidoje netyla gandai apie K.Mbappe ateitį. Pranešama, jog galimybe įsigyti vieną ryškiausių futbolo žvaigždžių domisi Madrido „Real“, „Manchester City“, „Manchester United“ ir „Liverpool“ komandos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų