Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

 Antanas Juknevičius - daugiausiai patirties sukaupęs Dakaro lenktynininkas, smėlynus ir dykumas laikantis savo stichija, o Dakarą - gyvenimo būdu. Nuotykiai ir avantiūros - neatsiejamos tokio gyvenimo dalys, į kurias lenktynininkas leidžiasi tik su dar paauglystėje sužavėjusiais visureigiais. Vis daugiau automobilių sporto dvasios įkvėptų tautiečių, sėda į visureigius ir leidžiasi į savo gyvenimo nuotykius. Tiesa, automobilių tipų, kaip ir jų šeimininkų - yra įvairių, tačiau svarbiausia, kad kiekvieno pasirinkimas tenkintų turimus poreikius.

Iš pirmo žvilgsnio gimusi meilė visureigiams

Lietuviškojo „Misterio Dakaro“ etiketę užsitarnavęs Antanas Juknevičius savo sąskaitoje turi 12-ka Dakaro ralių. Visus juos įveikė su visureigiais, sužavėjusiais iš pirmo žvilgsnio. Šias, didelio pravažumo transporto priemones Antanas Juknevičius pirmą kartą pamatė būdamas vos 14-kos metų, kaip pats sako, pasiekęs tą amžių, kai pradedama galvoti apie svajonių automobilį, kuris leistų stačia galva nerti į gyvenimo nuotykius.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

„Tuo metu, kai pamačiau visureigį, jau domėjausi automobilių sportu. Kaip ir visi mano amžiaus jaunuoliai žavėjausi prabangiais, sportiniais automobiliais, bet visureigį suvokiau kaip automobilį, su kuriuo gali važiuoti ten, kur kiti to padaryti negali. Paprastai tariant, visureigis man simbolizavo galimybę važiuoti bekele“, - prisiminęs pirmą pažintį su visureigiais, pasakojo lenktynininkas Antanas Juknevičius.

Automobilis, simbolizuojantis vairuotojo gyvenimo būdą

Visureigis - automobilis, kuriam keliai nereikalingi. Tokį šios transporto priemonės konceptą galvoje susikūrė Antanas Juknevičius ir visam laikui gyvenimą susiejo su 4X4 formule. Lenktynininkas sako visada teikiantis ir teiksiantis pirmenybę keturių varomų ratų sistemai ir jos pranašumams, kurie puikiai tenkina poreikius, atsirandančius dėl pasirinkto gyvenimo tempo ir būdo. Visureigis, kurį vairuoja Antanas Juknevičius, kiekvieną savaitę įveikdamas ne vieną šimtą kilometrų nepravažiuojamais keliais, gali pasiūlyti tai, ko jam reikia - patikimumą ir tvirtumą.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

„Nesirenku tų automobilių modelių, kurie nėra nei išbandyti, nei patikrinti laiko. 4X4 - mano gyvenimo formulė, o aš esu gyvenimo lenktynininkas. Dėl šios priežasties kasdieniam naudojimui renkuosi patikimus, didelį pravažumą galinčius pasiūlyti visureigius. Svarbiausia, kad automobiliu galėtum pasitikėti ir tiksliai žinotum, ką tu gauni su tuo techninių charakteristikų paketu, kurį jis turi“, - pasakojo Antanas Juknevičius.

Automobilis, tenkinantis vairuotojo poreikius

Ar kalbėdami apie automobilius, galime sakyti, kad yra vienas - geriausias pasirinkimas? Vienareikšmis atsakymas - Ne. Nėra blogo ar gero pasirinkimo. Yra automobilis, tinkantis jūsų gyvenimo būdui ir tenkinantis turimus poreikius. Automobilių pasirinkimas ženkliai skiriasi nuo šeimininko poreikių pravažumui, manevringumui, degalų sąnaudoms, saugumui ir t.t. Vienam tai gali būti 4X4 formulės transporto priemonė, su kuria dažnai važinėjama užmiestyje, kitam - sedano tipo miesto automobilis, suteikiantis dinamiško vairavimo patirtį.

Šiai nuostatai pritaria ir Kristina Simonovič - Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA administracijos vadovė. Spręsdama, kokį automobilį pasirinkti, ji pirmenybę teikė komfortui, manevro laisvei ir patikimumui. To rezultatas - galimybė džiaugtis manevringu sedano tipo automobiliu ir kiekvieną dieną taupomu užimto žmogaus laiku.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

Antanas Juknevičius | Organizatorių nuotr.

„Gyvenu aktyvų ir dinamišką gyvenimą - didžiąją dienos dalį praleidžiu judriose miestų gatvėse ir kamščiuose, todėl mano automobilis, pirmiausia, turi būti komfortiškas ir manevringas. Patekusi į siaurą senamiesčio gatvelę, nesunkiai randu vietą, kurioje gali išsitekti mano automobilis. Nemažiau svarbu ir tai, kad automobilio ekonomiškumas leidžia nesijaudinti dėl kurio sąnaudų“, - pasakojo Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA administracijos vadovė Kristina Simonovič.

Šie Kristinos žodžiai tik dar kartą patvirtinta teiginį, kad pasirinksite teisingai, jeigu automobilis tenkins jūsų gyvenimo būdo diktuojamus poreikius. Kaip ir asmeniniame gyvenime, taip ir profesinėje veikloje, Kristina vadovaujasi ta pačia nuostata - klientams, norintiems įsigyti poreikius tenkinantį automobilį, turi būti sudarytos palankios sąlygos tai padaryti. Dėl šios priežasties, jos atstovaujama KREDA grupė paruošė unikalų, riboto termino pasiūlymą automobilio paskolai. Kiekvienas, norintis atnaujinti savo automobilį, gali juo pasinaudoti iki liepos 1-osios dienos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų