Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį finišavo pirmasis Lietuvos moksleiviams skirtas komandinis esporto „CS:GO“ turnyras „CS:GO Schools Challenge“. Jame triumfavo „Svilinam“ komanda iš Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos. Taigi nuo šio ji galės vadintis stipriausia Lietuvos esporto „CS:GO“ mokykla.

Po pirmojo etapo kovas turnyre tęsė keturios stipriausios turnyro ekipos. Be minėtų „Svilinam“, dėl nugalėtojų vardo ir vertingų prizų taip pat varžėsi „Sant1x“ (Vilniaus Santaros gimnazija), „Dribsniai“ (Marijampolės „Sūduvos“ gimnazija) ir „Ateika Gang“ (Vilniaus Ateities mokykla).

Pusfinalyje „Svilinam“ 16:10 (9:6) ir 16:12 (8:7) pranoko „Ateika Gang“ ekipą, o „Dribsniai“ pralaimėjo pirmąjį žemėlapį 16:19 (9:6), bet vėliau atsitiesė ir dukart iš eilės 16:8 (10:5) ir 19:17 (6:9) pranoko „Sant1x“ komandą.

Intriguojančiame finale taip pat prireikė trijų žemėlapių. Pirmajame 16:14 (10:5) pergalę iškovojo „Dribsniai“, bet antrajame „Svilinam“ žaidėjai atsirevanšavo su kaupu – 16:3 (13:2). Lemiamame žemėlapyje „Svilinam“ išlaikė gerą „bangą“ ir iškovojo pergalę 16:10 (10:5).

Finalo transliacija su Laisvūno Čekavičiaus kometavimu:

Finale čempionus į priekį vedė slapyvardžiu SPARDAUS pasivadinęs moksleivis, kuris per tris žemėlapius atliko net 82 nukovimus (kills). Nugalėtojų komandai atiteko net penki „Topo centro“ įsteigti MSI monitoriai. Antrąją vietą užėmusiai ekipai atiteko „HyperX Cloud Alpha 5“ ausinės.

Trečiąją vietą užėmė „Sant1x“. Ji akistatoje dėl trečiosios vietos 5:16, 16:11, 16:8 palaužė „Ateika Gang“. Trečiosios vietos laimėtojams atiteko „HyperX Pulsefire PRO“ pelytė, o ketvirtosios – „HyperX XL“ kilimėlis. Mažojo finalo dalyviams taip pat atiteko ir VšĮ „Sveiko miesto“ dovanos.

Laisvūnas Čekavičius | Organizatorių nuotr.

Laisvūnas Čekavičius | Organizatorių nuotr.

Iš viso „CS:GO Schools Challenge“ turnyre dalyvavo beveik 200 komandų.

Į esporto pasaulį moksleiviai galės grįžti jau gegužės 25 dieną, kuomet prasidės nemokamas „Valorant Schools Challenge“ turnyras.

„CS:GO Teams Challenge“ turnyras vilios tūkstantiniu priziniu fondu

Naują Lietuvoje esporto turnyrų ciklą jau gegužės 3 dieną pratęs suaugusieji ir visi norintys. Šią dieną startuos komandinis „CS:GO Teams Challenge“ turnyras, kurio prizų fondą sudaro jau 4200 eurų.

Registracija į šį turnyrą jau įsibėgėjo, bet jame vis dar kviečiamos dalyvauti draugų, įmonių, organizacijų, bendruomenių komandos. Jų kiekis nėra ribojamas. Vienintelis apribojimas – turnyre galės varžytis tik asmenys nuo 15 metų.

Komanda turi būti sudaryta iš penkių narių, galima turėti ir du pakaitinius žaidėjus. Gegužės 3 dieną vyks kvalifikacinės varžybos, gegužės 6 dieną – pusfinaliai, gegužės 8 dieną – finalai. Kvalifikacinėse varžybose iki pusfinalių visi žaidimai bus žaidžiami Bo1 principu (iki pirmos pergalės), o pusfinaliai ir finalai vyks Bo3 principu (iki dviejų pergalių).

Pirmos vietos nugalėtojai galės džiaugtis 1000 eurų piniginiu prizu ir „Topo centro“ 600 eurų vertės daiktiniais prizais. Prizinį fondą išsidalins keturios stipriausios komandos. Geriausias finalo žaidėjas bus apdovanotas „Topo centro“ įsteigtu 300 eurų vertės daiktiniu prizu.

Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr. | Organizatorių nuotr.

Pusfinalius ir finalą galėsite stebėti „Twitch“ platformoje. Intriguojantys finalai (ir pusfinaliai) vyks VR SPOT pramogų erdvėje, o transliacijas padės stebėti profesionalus žaidimų komentatorius Laisvūnas Čekavičius.

Dalyvavimas turnyre mokamas. Kaina iki balandžio 28 dienos komandai siekia 40 eurų, o po to iki gegužės 2 dienos kaina sieks 50 eur., todėl komandos raginamos nedelsti ir registruotis iš anksto.

Būtina įsigyti bilietą per „Paysera“ mokėjimo sistemą ir užregistruoti komandą iki gegužės 2 dienos per FACEIT platformą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA