Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

 Po to, kai „UFC 263“ turnyre „youtube“ žvaigždė ir jau tris profesionalias bokso kovas turėjęs Jake‘as Paulas įsivėlė į konfliktą su Danieliu Cormier bei sulaukė UFC prezidento Dana White‘o pašaipų dėl daromo „cirko“, jis nusprendė pašiepti UFC dėl kovotojams mokamų atlyginimų.

D.White‘as po turnyro sakė, kad jam neįdomu užsiimti verslu su J.Paulu, kuris prieš aštuonias dienas nokautavo buvusį UFC kovotoją B.Askreną. D.White‘as taip pat suabejojo „Triller Fight Club“ praneštais „pay-per-view“ skaičiais.

Pats J.Paulas teigia, kad trečioje bokso kovoje jis uždirbo daugiau, nei UFC kada nors mokėjo kovotojui, išskyrus Chabibą Nurmagomedovą ir Conorą McGregorą.

Jis taip pat metė iššūkį D.White‘ui, kad šis surengtų naujojo sunkiasvorių čempiono Franciso Ngannou ir buvusio puslengvio svorio kategorijos čempiono Jono Joneso kovą.

„Dana, tu sakei, kad statai 1 mln. JAV dolerių už mano pralaimėjimą. Suveikei Askrenui treniruotes su Freddie Roachu, davei jam pilną priėjimą prie treniruočių centro ir jo subinė vis tiek buvo išspardyta“, – rašė J.Paulas. „Trečioje savo kovoje aš viso uždirbau daugiau nei bet kuris kovotojas per visą UFC istoriją. Galbūt atėjo metas mokėti savo kovotojams tinkamą uždarbį? Nenuostabu, kad jie visi keliasi į boksą. Dana, tu sakei, kad rengi kovas, kurias fanai nori pamatyti. Paskubėk surengti Joneso ir Ngannou kovą. Mokėk jiems teisingą uždarbį... 10 mln. kiekvienam, plius procentas nuo „pay-per-view- peržiūrų. Kodėl UFC kovotojai taip prastai apmokami lyginant su boksininkais? Kodėl aš trečioje kovoje uždirbau daugiau nei visi, išskyrus Chabibą ir Conorą? Aš žinau kodėl....“.

Primename, kad „Triller“ pranešė, jog J.Paulo ir B.askreno kovos transliaciją „pay-per-view“ platformoje įsigijo mažiausiai 1,5 mln. žmonių. Šis skaičius dar turėtų padidėti, kai bus gauti visi duomenys. Transliacijos kaina siekė 50 JAV dolerių, o tai reiškia, kad kova uždirbo mažiausiai 75 mln. JAV dolerių. J.Paului už kovą buvo garantuotas 690 tūkst. JAV dolerių uždarbis, o B.Askrenui – 500 tūkst.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (24)
Registruoti
Anoniminiai (24)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų