Tracy Cortez | Instagram.com nuotr

Tracy Cortez | Instagram.com nuotr

 Praėjusį savaitgalį vykusiame UFC turnyre JAV atstovaujanti Tracy Cortez (9-1) skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo kitą JAV atstovę Justinę Kish (7-4).

Tiesa, prieš kovą T.Cortez neišvengė problemų. Svėrimų ceremonijoje amerikietė pasiekė 126,5 svarų svorį (57,38 kg). Ji numatytą svorio limitą viršijo 0,5 svaro (0,23 kg), todėl pagal taisykles turėjo atiduoti 20 proc. uždarbio savo varžovei. Taip ji prarado 4 tūkst. JAV dolerių.

T.Cortez po turnyro skundėsi UFC medikų darbu. Amerikietės teigimu, jai tereikėjo nusilengvinti ir ji būtų numetusi tuos 0,5 svaro.

„Įprastai tokiais atvejais skiriama viena papildoma valanda svorio metimui, tačiau medikai man neleido to padaryti. Vienas iš gydytojų mane apžiūrėjo ir nusprendė, kad nebegaliu daugiau mesti svorio. Tikrai galėjau numesti tą 0,5 svaro. Man tereikėjo nusilengvinti ir būčiau numetusį tą svorį, bet jie man uždraudė tai daryti. 100 proc. galėjau numesti svorį. Tikrai nebūčiau lipusi ant svarstyklių vien tam, kad viršyčiau limitą 0,5 svaro. Niekada per karjerą nebuvau viršijusi svorio limito, todėl buvau labai įsiutusi. Mano treneris dar bandė ginčytis su jais, bet niekas nesileido į kalbas“, - nervinosi T.Cortez.

Amerikietė tikina, kad kol kas neturi planų pereiti į aukštesnę svorio kategoriją, nes tai buvo pirmas kartas, kai ji turėjo problemų metant svorį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų