Valdas Trakys | Elvio Žaldario nuotr.

Valdas Trakys | Elvio Žaldario nuotr.

„Riterių“ trenerių štabe – papildymas. Prie Sergejaus Gurenkos, Vaido Sabaliausko, Mindaugo Malinausko, Raimondo Vilėniškio bei Leonardo Iparraguirre komandos prisijungė Valdas Trakys. Buvęs puolėjas bei Lietuvos jaunimo U-19 futbolo rinktinės vyriausiasis treneris vilniečių komandos treniruočių procese dalyvauja jau kelias savaites.

„Savo karjeroje žengiu žingsnį į priekį ir tuo labai džiaugiuosi. Treniruotėse būsiu atsakingas už priekinės linijos žaidėjus, o apibendrinant, prisidėsiu prie sportinio proceso kokybės gerinimo. Daug žaidėjų esu treniravęs rinktinėse, juos pažįstu, tad labai sudėtinga būti neturėtų“, – kalbėjo V. Trakys.

Naujasis treneris iš arti stebėjo paskutines trejas „Riterių“ rungtynes, kuriose buvo iškovotos pergalės. Tiesa, jose tarp oficialių asmenų V. Trakio dar nebuvo. Šiandien treneris dalyvauja B komandos rungtynėse su „Jonava“, o rytoj LFF stadione ant suoliuko jį bus galima išvysti ir sostinės derbyje prieš Vilniaus „Žalgirį“.

„Toks ritmas man visai patinka. Turėdamas galimybę palyginti darbo grafiką su laikotarpiu rinktinėje, aš mieliau renkuosi kasdienį intensyvą. Tai, mano manymu, yra vienintelis būdas augti.

Atvykęs į „Riterius“ gavau viską, ko tikėjausi. Svarbiausia, kad čia nėra jaunų ir senų žaidėjų skirstymo. Džiugu, kad gerai pasirodžius B komandoje, jau kitą dieną futbolininkui gali būti suteiktas šansas žengti į aikštę su A komanda. Šiame klube aiški organizacinė struktūra, kurioje – ir puikios darbo sąlygos treneriams.

Tikiuosi, kad pavyks padėti komandai sugrįžti į UEFA turnyrus, o pats kartu su futbolininkais kasdien galėsiu tobulėti“, – sakė naujasis „Riterių“ štabo narys.

Per savo klubinę trenerio karjerą V. Trakys dirbo „Palangoje“ ir Kretingos „Minijoje“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų