Edas Woodwardas | Scanpix nuotr.

Edas Woodwardas | Scanpix nuotr.

 Antradienio vakarą pradėjus byrėti vos prieš kelias dienas paskelbtai „Superlygai“, pradėjo kristi ir kai kurių klubų vadovų „galvos“.

Atskriejus pranešimams, kad iš „Superlygos“ traukiasi „Manchester City“, Chelsea“, „Atletico“ ir „Barcelona“, buvo pranešta, kad iš savo pareigų trauksis „Manchester United“ vykdomojo pirmininko pavaduotojas Edas Woodwardas, o iš Turino „Juventus“ prezidento pareigų turėtų pasitraukti Andrea Agnelli.

Tiesa, taip pat atskriejo pranešimas iš Italijos, kuriuo sakoma, kad A.Agnelli pasitraukimas dar nėra patvirtintas.

„Talk Sport“ praneša, kad E.Woodwardas iš savo pareigų oficialiai pasitrauks 2021 m. pabaigoje.

E.Woodwardas su „Man United“ siejamas nuo 2005 m., kai jis buvo kaip patarėjas, padėjęs Joeliui Glazeriui įsigyti klubą.

Skelbiama, kad su E.Woodwardu nebuvo konsultuotasi dėl dalyvavimo „Superlygoje“, o šios lygos pirmininko pavaduotoju turėjo būti būtent „Man United“ savininkas J.Glazeris.

2012 m. E.Woodwardas buvo paskirtas vykdomuoju vicepirmininku ir ne tik prižiūrėjo daugybę brangių sutarčių, tačiau sulaukė ir daug kritikos, kad nesugebėjo pagerinti komandos po Sero Alexo Fergusono epochos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų