„Superlyga“ | Organizatorių nuotr.

„Superlyga“ | Organizatorių nuotr.

 Vos prieš kelias dienas viešai buvo pranešta apie 12 klubų kuriamą „Superlygą, tačiau jau antradienio vakarą tai pradėjo byrėti.

BBC praneša, kad Londono „Chelsea“ šiuo metu ruošia dokumentus ir nori pasitraukti iš „Superlygos“, tuo tarpu „Manchester City“ tai jau padarė ir paskelbė oficialiai.

Šiandien „Manchester City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad siūloma „Superlyga“ yra „ne sportas“.

„Tai nėra sportas, kai tu neturi jokio ryšio tarp pastangų ir sėkmės. Tai ne sportas, jeigu nesvarbu, kad tu pralaimėsi. Daug kartų sakiau, noriu geriausių įmanomų varžybų. Neteisinga, jeigu komandos kovoje dėl pirmų vietų ir negali būti kvalifikuotos“, – sakė P.Guardiola.

Taip pat atskriejo pranešimai ir iš Ispanijos bei buvo skelbiama, kad Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ taip pat trauksis iš „Superlygos“, tačiau po 12 klubų skubaus susitikimo šie klubai nusprendė to kol kas nedaryti.

Anksčiau buvo pranešta, kad „Barcelonos“ ir „Superlygos“ sutartis nenurodo jokios baudos, jeigu klubas pasitrauks iš šio projekto.

„The Athletic“ pranešė, kad „Manchester United“ kol kas nepriėmė jokių sprendimų dėl pasitraukimo, tačiau kiek vėliau „Talk Sport“ pranešė, kad iš klubo pirmininko pareigų atsistatydino Edas Woodwardas, o klubas darys skubų susitarimą, kur spręs pasitraukimo galimybes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (18)
Registruoti
Anoniminiai (18)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EURO 2020