„Chelsea“ sirgaliai | Scanpix nuotr.

„Chelsea“ sirgaliai | Scanpix nuotr.

 Didžiulį skandalą futbolo pasaulyje sukūrusi 12 klubų kuriama „Superlyga“ gali subyrėti net nestartavus.

Daugelis sirgalių protestuoja prieš tokį klubų sprendimą ir net ketina nusisukti nuo mylimos komandos, tuo tarpu „Chelsea“ sirgaliai surengė grandiozinį protestą prie „Stamford Bridge“ stadiono, kuriame šiandien „Chelsea“ turi žaisti prieš „Brighton ekipą.

Pasirodė pranešimai, kad „Chelsea“ legenda Petras Čechas buvo pastebėtas prie sirgalių bei bandė juos nuraminti ir prašė praleisti komandos autobusą. Galiausiai pats P.Čechas grįžo į stadioną.

Petras Čechas | Organizatorių nuotr.

Petras Čechas | Organizatorių nuotr.

„Chelsea“ ir „Brighton“ mačas turėtų prasidėti 22 val. Lietuvos laiku.

Iki šiol niekas iš „Chelsea“ vadovybės nėra garsiai kalbėjęs apie klubo sprendimą prisijungti prie „Superlygos“.

Prieš rungtynes su „Brighton“ vykusi konferencija su „Chelsea“ treneriu Thomasu Tucheliu buvo nutraukta, nes joje dominavo klausimai apie „Superlygą“.

„Suprantu, kad norite daugiau atsakymų iš „Chelsea“. Suprantu kiekvieną argumentą, tačiau turite suprasti, kad aš nesu tas, kuris gali atsakyti į šiuos klausimus. Aš nesu valdyboje ir nepriimu šių sprendimų. Aš treniruoju komandą, kad pasiekčiau rezultatus aikštelėje“.

Daugiau vaizdų iš fanų protesto:

Daugiau nei 2 valandų protesto vaizdo įrašas:

Skelbiama, kad iš „Superlygos“ jau pasitraukė „Manchester City“, „Barcelona“ ir „Atletico“, o „Chelsea“ ruošia dokumentus. Plačiau apie tai galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų