Jake'as Paulas ir Benas Askrenas | Organizatorių nuotr.

Jake'as Paulas ir Benas Askrenas | Organizatorių nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą „youtube“ žvaigždė 24-erių Jake‘as Paulas (3-0) trečią kartą žengė į profesionalų bokso ringą, kur jo laukė profesionalų bokso debiutantas Benas Askrenas (0-1), buvęs „Bellator“ ir ONE čempionas bei pasaulio graplingo čempionas. Nepaisant didžiulės patirties MMA narve, B.Askrenas nebuvo laikomas favoritu, o J.Paulas tai įrodė jau pirmame raunde. „Youtube“ žvaigždė praėjus beveik 2 minutėms nuo kovos pradžios po dešinės rankos smūgio nokautavo B.Askreną bei iškovojo didžiausią karjeros pergalę.

Po tokio pasirodymo B.Askrenas sulaukė didžiulės kritikos ir buvo manančių, kad galbūt tai net buvo suvaidinta kova.

Pats B.Askrenas nebėga nuo šios nesėkmės. Nors jis nešvenčia tokio rezultato, jis taip pat nesiruošia teisintis ar apsimesti, kad nokautas jam yra kažkoks didžiulis, gyvenimą keičiantis įvykis.

„Aš esu nusivylęs“, – Steveno Crowderio tinklalaidėje sakė B.Askrenas. „Bet po kovos nepraleidau daug laiko socialiniuose tinkluose, turėjau keletą vidurinės mokyklos draugų, žaidėme diskgolfą, grilinome mėsą ir gerai praleidome laiką. Kai kurie žmonės nemano, kad aš rimtai į tai žiūrėjau. Yra toks dalykas: kai priėmiau šią kovą, pasakiau, kad pagrindinė priežastis – pinigai. Antra – maniau, kad tai bus geras laikas. Vidurinėje mokykloje boksuodavausi vien tik dėl savo malonumo. 11 savaičių treniravausi tikrai sunkiai, nepraleisdavau treniruočių. Tiesiog nesiklostė viskas taip, kaip planavau.

Mes žinojome, kad jis turi gerą antrą smūgį dešine, aš tiesiog buvau bukas ir jo neužblokavau. Mano gynyba buvo šiek tiek per laisva. Girdėjau savo trenerius, tiek Tyronas Woodley, tiek Mike‘as Rhodesas sakė baigti reaguoti į jo pagąsdinimus, bet aš to nepadariau ir sumokėjau savo kainą. Vienas iš dalykų, kuris mane skiria nuo daugelio žmonių yra tas, kad aš galiu lengvai atsisėsti ant sofos ir pasakyti: „Aš nenoriu to daryti, nes yra galimybė, kad man bus gėda“. Tai būtų vienintelė priežastis, kodėl to nebūčiau daręs. Nėra kitos pagrįstos priežasties. Aš pasakiau, kad tai padarysiu“.

Kai tik baigėsi kova, B.Askrenas paliko ringą ir su treneriais bei žmona nuėjo į užkulisius. B.Askrenas sulaukė tam tikrų pašaipų iš gerbėjų dėl to, kad šitaip pralaimėjęs kovotojas šypsojosi dar ringe. Pats B.Askrenas mano, kad tokia reakcija yra tiesiog juokinga.

„Žmonės buvo nusiminę, kad aš šypsojausi su savo žmona“, – aiškino B.Askrenas. „Visiems žmonėms sakiau, kad priimdamas šią kovą negalvoju apie rezultatą. Kai būsiu ten, bandysiu kovoti stipriai, tačiau galiausiai, pirmadienį, aš sugrįšiu į savo tinklalaidę, toliau treniruosiu imtynininkus. Mano žmona pasakė kažką juokingo, aš nusijuokiau, o žmonės dėl to liūdi? Jiems tikrai reikia atgauti savo gyvenimus ir manau, kad jie bando įbrukti savo emocijas man“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų