PSG | Scanpix nuotr.

PSG | Scanpix nuotr.

 Po to, kai futbolo pasaulį sudrebino 12 klubų susitarimas įkurti atskirą „Superlygą“, pasigirdo daugybę nepritariančių ir tai smerkiančių nuomonių bei vis dažniau svarstoma apie įvairiausias baudas šiems klubams ir jų žaidėjams.

Anksčiau buvo skelbta, kad UEFA gali uždrausti „Superlygos“ klubų žaidėjams rungtyniauti nacionalinėse rinktinėse Pasaulio taurėse ir Europos čempionatuose, tuo tarpu Danijos futbolo asociacijos pirmininkas ir UEFA vykdomojo komiteto narys Jasperas Molleris teigė, kad svarstoma išmesti „Manchester City“, „Chelsea“ ir Madrido „Real“ iš šio sezono Čempionų lygos.

Vienintelė Čempionų lygos pusfinalių komanda, kuri nėra „Superlygoje“ – Paryžiaus „Saint-Germain“.

„Klubai išeina ir aš tikiuosi, kad tai įvyks penktadienį, o tada mes matysime, kaip reikės pabaigti Čempionų lygą“, – „DR Sport“ sakė J.Molleris. „Penktadienį įvyks vienas neeilinis vykdomojo komiteto posėdis ir tikiuosi, kad 12 klubų bus išmesti“.

PSG pusfinalyje turėjo susikauti su „Manchester City“, o Chelsea“ su Madrido „Real“.

„Manau, kad sutartys automatiškai yra baigtos“, – pridėjo J.Molleris.

J.Molleris taip pat atskleidė, kad UEFA ketina leisti žaidėjams iš 12 dalyvaujančių klubų patiems pasirinkti, ar jie nori likti komandose, ar nori nutraukti sutartis.

„Manau, kad sutartys automatiškai pasibaigia, kai klubai atsisako UEFA turnyrų. Žaidėjai yra laisvi ir gali pasirinkti – žaisti klube, ar ne“, – sakė J.Molleris.

Tuo tarpu UEFA prezidentas Aleksandras Ceferinas „Manchester United“ ir „Juventus“ vadovus Edą Woodwardą ir Andrea Agnelli vadino „gyvatėmis“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų