Jake'as Paulas | Youtube.com nuotr.

Jake'as Paulas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą „youtube“ žvaigždė 24-erių Jake‘as Paulas (3-0) trečią kartą žengė į profesionalų bokso ringą, kur jo laukė profesionalų bokso debiutantas Benas Askrenas, buvęs „Bellator“ ir ONE čempionas bei pasaulio graplingo čempionas. Nepaisant didžiulės patirties MMA narve, B.Askrenas nebuvo laikomas favoritu, o J.Paulas tai įrodė jau pirmame raunde. „Youtube“ žvaigždė praėjus beveik 2 minutėms nuo kovos pradžios po dešinės rankos smūgio nokautavo B.Askreną bei iškovojo didžiausią karjeros pergalę.

J.Paului keletas paskutinių dienų prieš kovą buvo labai sudėtingos. „TikTok“ žvaigždė Justine Paradise apkaltino jį seksualine prievarta, o vėliau kovotojas sužinojo apie asmens sargybinio mirtį.

„Man pastarosios dienos buvo labai sunkios, todėl nemanau, kad gerai pasirodysiu šitoje spaudos konferencijoje. Pareikšti kaltinimai, mirtis – mano galvoje dabar sukasi labai daug minčių. Tikrai nežinau, kas laukia toliau, nes dabar galvoju tik apie tai, kad man reikia pertraukos ir poilsio. Netikėta „Shadow“ mirtis mane labai sukrėtė, iki šiol man sunku atsigauti, bet prieš kovą turėjau kažkaip užslėpti visas emocijas ir įgyvendinti tai, ką planavome su komanda. Kai laimėjau kovą, tada emocijų nebegalėjau suvaldyti. Skiriu šią pergalę jam. Tas žmogus yra legenda, jis mane saugodavo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Norėčiau, kad jis čia būtų ir patirtų tai su manimi. Kartais atrodo, kad esu filmo herojus ir kad visa tai iš tiesų nevyksta, o tėra mano sapnas. Žinau, kad dabar jis žiūri į mane iš viršaus ir sako, kad saugos mane likusią gyvenimo dalį. Sunku tiek man, tiek visai mano komandai. Ilsėkis ramybėje, „Shadow“, - sakė J.Paulas.

Amerikietis atsisakė įvertinti galimybę susikauti su Dillonu Danisu arba Tyronu Woodley: „Nežinau, kas tie žmonės, neuždavinėkite kvailų klausimų.“

J.Paulas tikino nežinantis T.Woodley, nors prieš pat kovą su juo įsivėlė į konfliktą.

„Aš jums visą laiką sakiau, kad prieš Askreną kovoti bus lengviau nei prieš Robinsoną, bet manimi, kaip įprasta, niekas netikėjo. Vienu momentu netgi lažybininkų buvau laikomas autsaideriu kovoje prieš Askreną. Tikrai neleisiu jums to pamiršti, nes tai beprotiška. Su Robinsonu buvo sunkiau, nes jis yra nestandartinis kovotojas, kuris bokso ringe kaunasi kaip gatvėje, o su Askrenu buvo viskas aišku, žinojau, kad jis bus tipinėje MMA kovotojo stovėsenoje, nedirbs galva ir nedengs korpuso. Žinojau, kad būsiu jam per stiprus“, - pridėjo J.Paulas.

Jake'o Paulo spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų