Ronnie O‘Sullivanas | Scanpix nuotr.

Ronnie O‘Sullivanas | Scanpix nuotr.

 Šefildo „Crucible Theatre“ (Anglija) patalpose šeštadienį prasidėjo pasaulio snukerio čempionato pagrindinio etapo kovos.

Pirmąją dieną problemų neturėjo pasaulio čempiono titulą ginantis legendinis anglas Ronnie O‘Sullivanas (2-a vieta pasaulio reitinge). Jis 10:4 nugalėjo tautietį Marką Joyce‘ą (46). Tai buvo antra R.O‘Sullivano pergalė prieš M.Joyce‘ą per tris jų dvikovas.

Snukerio legenda pirmojo rato mače nė karto neatsiliko, o M.Joyce‘as rezultatą buvo išlyginęs tik pačioje dvikovos pradžioje (1:1). Įspūdingai žaidęs R.O‘Sullivanas tris kartus vienu priėjimu prie stalo surinko daugiau nei po 100 taškų (124, 137 ir 112). Dar įspūdingiau tai, kad jis tai padarė per 3 partijas iš eilės. „Eurosport“ jau paskaičiavo, kad tai yra vos 8-as atvejis per ilgą pasaulio čempionato istoriją, kai žaidėjas pasižymėjo trimis 100 tšk. viršijusiomis serijomis paeiliui. R.O‘Sullivanas jau 23-iuose pasaulio čempionato mačuose iš eilės sužaidė bent po vieną 100 tšk. viršijusią seriją. Triženkles serijas anglas renka jau 27-erius metus paeiliui. Tai – visų laikų rekordai.

R.O‘Sullivanas dabar turės keturias poilsio dienas. Ketvirtadienį antrajame rate jo lauks škoto Antony McGilllo (16) ir anglo Ricky Waldeno (35) mačo laimėtojas. R‘O‘Sullivanas yra šešiskart pasaulio snukerio čempionas. Daugiau titulų per istoriją laimėjo tik anglai Joe Davisas (15), Fredas Davisas (8) ir Johnas Pulmanas (8) bei škotas Stephenas Hendry (7).

Pirmąją čempionato dieną taip pat buvo užfiksuotas neįtikėtinas Liango Wenbo smūgis:

Pasaulio snukerio čempionato prizų fondą sudaro 2,395 mln. svarų sterlingų (2,77 mln. eurų). Nugalėtojui atiteks 500 tūkst. svarų sterlingų (577,26 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų