Diana Avsaragova ir Valerie Loureda | Instagram.com nuotr

Diana Avsaragova ir Valerie Loureda | Instagram.com nuotr

 Vieną įspūdingiausių pergalių neseniai vykusiame „Bellator 256“ turnyre iškovojo 22-ejų metų Rusijos kovotoja Diana Avsaragova (3-0), kuri debiutuodama „Bellator“ organizacijoje vos per 29 sekundes nokautavo 34-erių metų amerikietę Tarą Graff (1-3).

D.Avsaragovai tai buvo jau trečioji pergalė karjeroje, tuo tarpu T.Graff patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės, iš kurių du – „Bellator“ organizacijoje patirti nokautais.

Tiek savo įgūdžiais, tiek išvaizda kovinio sporto sirgalius pakerėjusi D.Avsaragova iš karto buvo pradėta „poruoti“ su kita „Bellator“ kovotoja Valerie Loureda (3-0). Abi šios kovotojos turi daug panašumų – turi identišką rezultatą profesionalų MMA, susilaukia daug dėmesio dėl savo išvaizdos, o pastarosiose kovose nokautavo tą pačią T.Graff.

„Kodėl visi mane poruoja su Loureda? Juk yra ir čempionių, yra aukštesnio lygio kovotojų. Aišku, svarstau apie tai, kad ji vieną dieną gali tapti mano varžove. Beveik neabejoju, kad anksčiau ar vėliau susikausime, tik nemanau, kad ji bus jau kita mano varžovė. Ji greitai turės kovą, o aš po to ilgai jos laukti ir sėdėti be darbo nesiruošiu. Nuomonė apie Loureda? Ji tikrai graži, o iš aplinkinių girdėjau, kad ji ir labai maloni bei mandagi“, - „Sport-Express“ pasakojo D.Avsaragova.

V.Louredos kita kova numatyta jau gegužės 7 d. (ankstyvą gegužės 8 d. rytą Lietuvos laiku) „Bellator 258“ turnyre, kur jos lauks amerikietė Hannah Guy (2-1). Beje, V.Loureda patenka į „Bellator“ moterų svorio kategorijos iki 56,7 kg reitingą, kuriame užima 9-ą poziciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA