Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą liepos 11 d. rytą Lietuvos laiku „UFC 264“ turnyre išvysime amerikiečio Dustino Poirier (27-6) ir airio Conoro McGregoro (22-5) trilogijos pabaigą.

Neseniai abu sportininkai buvo susipykę dėl to, kad C.McGregoras nepervedė žadėtų pinigų D.Poirier labdaros fondui. Visgi, vėliau pykčiai baigėsi, o kova buvo patvirtinta oficialiai. Jau aišku, kad „UFC 264“ turnyre „T-Mobile“ arena bus sausakimša. Visi 20,8 tūkst. bilietų buvo parduoti per keletą minučių.

Nors D.Poirier ir C.McGregoras nekovos dėl pasaulio čempiono diržo, tačiau airis ir toliau reikalauja UFC, kad šie sukurtų specialų McGregoro vardo diržą. Lyg to būtų negana, airis neseniai pareiškė, kad vieno diržo bus per maža, todėl išsakė pageidavimą sukurti ir antrą specialų trofėjų.

„UFC, sukurkime 2 diržus. Dvigubui čempionui reikia dviejų diržų. „McGregoro diržas“ šiuo metu jau kuriamas, todėl dabar reikia sukurti ir naują – turtingiausio močkrušio (RMF) – diržą. Tam galėtume tinkamai panaudoti rubinus ir smaragdus“, - rašė airis.

Paskutinį kartą didesnės sportinės prasmės neturintį diržą UFC kūrė Jorge Masvidalio ir Nate‘o Diazo kovai. Tada laimėjęs J.Masvidalis iškovojo ir simbolinį „kiečiausio močkruščio“ (BMF) diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų