Ivanas Mirošničenka | Scanpix nuotr.

Ivanas Mirošničenka | Scanpix nuotr.

 Jau balandžio 26 – gegužės 6 dienomis JAV bus surengtas pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionatas, kuriame be savo lyderio teks verstis Rusijos rinktinei.

Rinktinės kapitonu turėjusiam būti Ivanui Mirošničenkai nebuvo išduota JAV viza. Tai gerokai įsiutino Rusijos olimpinio komiteto prezidentą Stanislavą Pozdniakovą.

„Vertinu tai neigiamai. Visi tarptautiniai sporto renginiai turėtų užtikrinti, kad juose galėtų dalyvauti visi geriausi sportininkai. Turnyro šeimininkai įsipareigoja pasirūpinti visais čempionato dalyviais ir suteikti jiems teisę dalyvauti turnyre, tačiau šį kartą jie neatliko savo pareigų. Gėdinga, kai tokios gerbiamos šalys taip pažeidžia tarptautines taisykles“, - nervinosi S.Pozdniakovas.

I.Mirošničenka žibėjo praėjusio jaunimo olimpiadoje, kai per 4 rungtynes įmušė 6 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o rusai laimėjo auksą. 

Atnaujinta 16.07 val. Po ilgų derybų galiausiai buvo sutarta, kad I.Mirošničenka gaus specialų leidimą 30 dienų praleisti JAV teritorijoje. Tai reiškia, kad jis spės prisijungti prie rinktinės pasaulio jaunių čempionate.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų