Gintarė Venčkauskaitė | Evaldo Šemioto nuotr.

Gintarė Venčkauskaitė | Evaldo Šemioto nuotr.

 Sofijoje (Bulgarija) vykstančios šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 4 etapo varžybose, nustačius du teigiamus covid-19 atvejus Lietuvos delegacijoje, visiems keturiems mūsų sportininkams iš pradžių buvo uždrausti dalyvauti finaluose.

Visgi, jau netrukus pranešta, kad Gintarė Venčkauskaitė finale visgi startuos. Toks sprendimas priimtas išanalizavus Lietuvos delegacijos pateiktą paaiškinimą, kad G. Venčkauskaitė nedalyvavo prieš savaitę taip pat Sofijoje vykusiame Pasaulio taurės 3 etape, sportininkė su treneriu Pauliumi Aleksandravičiumi į Bulgarijos sostinę atvyko vėliau ir būtent dėl saugumo laikėsi kambarių izoliacijos principų. Tai reiškia, kad penkiakovininkė ir jos treneris su kitais Lietuvos delegacijos nariais kontaktavo ne daugiau nei su kitų šalių atstovais.

Šeštadienį ryte lietuvius pasiekė ir daugiau gerų naujienų – Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM) informavo, kad po papildomo pasitarimo nuspręsta leisti finaluose dalyvauti ir Ievai Serapinaitei bei Justinui Kinderiui.

Tai reiškia, kad finale nepasirodys tik Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų