Teofimo Lopezas ir Georgesas Kambosas | „Stop“ kadras

Teofimo Lopezas ir Georgesas Kambosas | „Stop“ kadras

 Po pergalės prieš Vasilijų Lomačenką visus pagrindinius lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus susirinkęs 23-ejų amerikietis Teofimo Lopezas (16-0, 12 nokautų) birželio 5-ą dieną stos į kovą su Australijai atstovaujančiu 27-erių George‘u Kambosu (19-0, 10 nokautų), kuris lyderiauja tiek WBO, tiek IBF reitinguose, todėl gavo progą kovoti dėl pasaulio čempiono diržų.

Penktadienį vykusioje spaudos konferencijoje T.Lopezas teigė, kad jau rytoj yra pasiruošęs ginti savo titulus, o įvykusi kovotojų akistata išties buvo karšta.

T.Lopezas prognozavo, kad nokautuos varžovą per tris raundus, tuo tarpu G.Kambosas teigė, kad T.Lopezas turi problemų su smakru ir yra lengvai nokautuojamas.

T.Lopezas nusiėmė savo marškinėlius, o netrukus abu kovotojai taip priartėjo vienas prie kito, kad jų veidus skyrė vos keletas centimetrų. G.Kambosas suspėjo net pečiu smūgiuoti į varžovą, kol pribėgo oficialūs asmenys ir išskyrė kovotojus.

„Tau pasisekė, kad mes dabar nekovojame“, – šaukė T.Lopezas. „Aš paguldyčiau tave ant neštuvų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų