Jeremy Stephensas ir Drakkaras Klose | „Stop“ kadras

Jeremy Stephensas ir Drakkaras Klose | „Stop“ kadras

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku bus surengtas „UFC Vegas 24“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, o penktadienį, po svėrimų procedūros, taip pat įvyko ir akistatos.

Antroje pagrindinėje vakaro kovoje turintys susitikti Jeremy Stephensas ir Drakkaras Klose neišlaikė įtampos ir gerokai susistumdė.

Pagrindinis konflikto iniciatorius – J.Stephensas, kuris stipriai stūmė D.Klose į krūtinę ir netrukus kovotojai buvo išskirti apsaugos.

Nėra aišku, kodėl J.Stephensas taip pasielgė, tačiau D.Klose atrodė nustebęs.

Šiame turnyre J.Stephensas pirmą kartą nuo 2012 m. gruodžio kovos svorio kategorijoje iki 155 svarų. Lengvame svoryje prieš tai jis turėjo trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Yvesui Edwardsui, Donaldui Cerrone‘ui ir Anthony Pettisui. Tuomet jis persikėlė į žemesnę svorio kategoriją, kurioje iškovojo 8 pergales, patyrė 9 pralaimėjimus ir sykį kovą baigė be nugalėtojo. Puslengviame svoryje J.Stephensas du kartus nesugebėjo pasiekti reikiamos svorio ribos, įskaitant ir paskutinį atvejį, kai „UFC 249“ turnyre kovoje prieš Calviną Kattarą jis svorio ribą viršijo 4,5 svaro ir taip turėjo atiduoti dalį savo uždarbio.

D.Klose turėjo trijų iš eilės pergalių seriją, tačiau ją 2020 m. kovą nutraukė Beneilas Dariushas. Viso jis UFC organizacijoje yra iškovojęs 5 pergales ir patyręs 2 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų