Benas Askrenas ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Benas Askrenas ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Jau ankstyvą šio sekmadienio rytą „youtube“ žvaigždė 24-erių Jake‘as Paulas (2-0) trečią kartą žengs į profesionalų bokso ringą. Ten jo lauks profesionalų bokso debiutantas Benas Askrenas, kuris yra buvęs „Bellator“ ir ONE čempionas bei pasaulio graplingo čempionas.

Penktadienį vykusiuose svėrimuose paaiškėjo, kad J.Paulas sveria 191,5 svaro (86,86 kg), tuo tarpu B.Askrenas – 191 svarą (86,63 kg).

Kita buvusi MMA žvaigždė Frankas Miras svėrimuose užfiksavo 276 svarų svorį (125,19 kg), o tai buvo 70 svarų daugiau (31,75 kg), nei jo varžovas, buvęs IBF čempionas Steve‘as Cunninghamas.

Taip pat paaiškėjo ir kovotojų garantuoti uždarbiai. Skelbiama, kad J.Paulas garantuotai uždirbs 690 tūkst. JAV dolerių, tuo tarpu N.Askrenas – 500 tūkst. JAV dolerių.

Nėra žinoma, koks procentas nuo „pay-per-view“ pasieks kovotojus, ar dėl kokių kitokių premijų jie yra susitarę.

F.Miras už savo kovą gaus 350 tūkst. JAV dolerių, o tą vakarą daugiausiai uždirbs antroje pagrindinėje vakaro kovoje pasirodysiantis Regis Prograis, kurio uždarbis siekia 850 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų