Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Dar prieš kurį laiką skelbta, kad britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury iš esmės susitarė dėl dviejų tarpusavio kovų, kuriose paaiškėtų neginčijamas sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas. Nepaisant to, ši kova oficialiai nėra patvirtinta iki šiol, nes vis dar deramasi dėl kovos datos ir vietos.

T.Fury tokios ilgos derybos akivaizdžiai įgriso. Britas socialiniuose tinkluose kantriai skaičiavo likusias dienas iki termino, kada turi būti pasiektas susitarimas. Tas terminas praėjo, o galutinio susitarimo vis dar nėra. Nepaisant to, A.Joshua tikina, kad gali palaukti šiek tiek ilgiau, o T.Fury požiūrį į derybas sukritikavo.

„Nemanau, kad jo požiūris yra teisingas. Jei reikės laukti šitos kovos iki metų galo, aš tiek ir palauksiu. Tai kova, kurios nori pasaulis, mes, televizijos ir agentai, todėl uždėti deryboms kažkokį terminą yra nelogiška. Juk ir taip akivaizdu, kad darbas aktyviai vyksta, o mes visi norime geriausio rezultato, todėl tiesiog ramiai pasėdėkime ir palaukime, kol viskas bus suderinta. Galiu laukti oficialaus patvirtinimo iki kito antradienio, tada iki dar kito ir t.t. Žinau, kad Fury nori šitos kovos, todėl gal pats nesuprato, ką šneka. Aš su kiekviena savaite tampu vis stipresnis ir vis labiau artėju prie Fury užpakalio išspardymo. Nežinau, ką Fury veikia ir tai, tiesą pasakius, man nerūpi. Rūpinuosi tik savimi“, - sakė A.Joshua.

Manoma, kad daugiausiai šansų suorganizuoti kovą turi Saudo Arabija, pasiūliusi didžiausią sumą. Pats Eddie Hearnas patikino, jog dėl kovos vietos abi pusės iš esmės yra sutarusios, liko tik sutvarkyti keletą smulkių detalių ir tada viskas turėtų būti patvirtinta oficialiai. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų