Zarah Fairn | Youtube.com nuotr.

Zarah Fairn | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku bus surengtas „UFC Vegas 24“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Jame buvo suplanuotos 12 kovų, bet po svėrimų šis skaičius sumažėjo iki 11.

Prancūzė Zarah Fairn (6-4) ir brazilė Josiane Nunes (7-1) susitarė kautis tarpinėje – 139 svarų (63 kg) kategorijoje. J.Nunes ramiai numetė svorį iki 136 svarų (61,69 kg), o štai Z.Fairn turėjo daug problemų ir svėrė net 147 svarus (66,68 kg). Neretai UFC atima 20-30 proc. kovotojų uždarbio už svorio viršijimą, bet vis tiek leidžia vykdyti kovą. Šį kartą viskas buvo kitaip – Z.Fairn viršijo visus limitus, todėl kovą teko atšaukti.

Prancūzė iki šiol kovodavo 145 svarų (65,77 kg) kategorijoje, tačiau neseniai nusprendė grįžti į 135 svarų (61,2 kg) kategoriją. Jos sugrįžimą kaip tik ir turėjo pažymėti kova su J.Nunes. Įdomu tai, kad prancūzė viršijo ne tik 135 svarų bei sutartos tarpinės svorio kategorijos ribą, bet ir aukštesnės – 145 svarų – kategorijos ribą.

Kiti svėrimų dalyviai tokių problemų neturėjo. Priminsime, kad pagrindinėje vakaro kovoje pasirodys UFC vidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis australas Robertas Whittakeris. Jo lauks amerikietis Kelvinas Gastelumas.

Svėrimų transliacija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų