Benas Askrenas | Youtube.com nuotr.

Benas Askrenas | Youtube.com nuotr.

 Jau ankstyvą šio sekmadienio rytą „youtube“ žvaigždė 24-erių Jake‘as Paulas (2-0) trečią kartą žengs į profesionalų bokso ringą. Ten jo lauks profesionalų bokso debiutantas Benas Askrenas, kuris yra buvęs „Bellator“ ir ONE čempionas bei pasaulio graplingo čempionas.

J.Paulas prieš kovą aiškino, kad B.Askrenas praras visą savo uždarbį, jei ringe pradės naudoti MMA technikas: „Nemanau, kad kova truks taip ilgai, jog jis pagalvotų apie bandymą mane parversti. Esame pasirašę kontraktą. Jis praras visus pinigus, jei pradės ringe naudoti MMA technikas. Jei jis nori prarasti visus pinigus, tai tegul pradeda kautis kaip MMA.“

Šį interviu perskaitęs B.Askrenas „twitter“ tinkle iš karto pareiškė, kad J.Paulo pateikta informacija yra klaidinga. Negana to, buvęs MMA kovotojas pareiškė, kad sutinka „užsmaugti“ varžovą ringe, jei fanai už tai sumokės.

„Vyrukai, vienas iš jūsų turėtų sukurti „GoFundMe“ paskyrą. Kiek pervestumėte man už tai, kad giljotinos veiksmu „užsmaugčiau“ Paulą ringe? Jei ta suma bus didesnė už kontrakte numatytą uždarbį, tuomet galbūt tai ir padaryčiau“, - juokėsi B.Askrenas.

Nors profesionalų bokse B.Askrenas yra naujokas, jis tiki, kad bus pajėgus nugalėti J.Paulą: „Aišku, boksas man yra nauja sritis, bet aš jau įrodžiau, kad galiu daug pasiekti koviniame sporte, jei tik rimtai į tai žiūriu. Norėjau tapti geru imtynininku – laimėjau daug NCAA titulų ir patekau į olimpiadą. Norėjau tapti geru MMA kovotoju – tapau ne vienos organizacijos čempionu. Tam, kad nugalėčiau mėgėjiško lygio boksininką, man pilnai užteks tų 3 mėnesių treniruočių, kurias turėjau.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų