Eddie Alvarezas | Organizatorių nuotr.

Eddie Alvarezas | Organizatorių nuotr.

 „ONE on TNT 1“ turnyre buvęs UFC ir „Bellator“ čempionas Eddie Alvarezas (10-8) jau pirmame raunde po neleistino smūgio buvo diskvalifikuotas kovoje prieš Uiri Lapicus (15-1), kuriam buvo įskaityta pergalė. Nors po šios nesėkmės E.Alvarezas išreiškė savo nuomonę, jog jis nepadarė nieko nelegalaus, tačiau taip pat teigė, kad viską sprendžia teisėjai ir jis atsiprašė savo varžovo.

Po kovos teisėjui Justinui Brownui kritikos pažėrė buvęs ilgametis MMA teisėjas ir dabartinis „Bellator“ komentatorius Johnas McCarthy. Jo teigimu, J.Brownas neįvertino svarbių aplinkybių.

„Akivaizdu, kad Alvarezas toje situacijoje buvo kaltas, tačiau svarbu atsižvelgti į keletą detalių. Reikėjo pažiūrėti, kur tuo metu buvo Eddie galva. Akivaizdu, kad toje situacijoje jis negalėjo visko matyti. Toje situacijoje Alvarezas aiškiai bandė išvengti smūgių į pakaušį. Jis stengėsi smūgiuoti tam tikru kampu, kad pataikytų į ausį, o ne į pakaušį. Jei toje situacijoje varžovas pradeda sukti galvą ir staiga jam pataiko į pakaušį, tada tu turi perspėti kovotoją, kad šis būtų atsargesnis. Teisėjas tokiu atveju atakuojančiam kovotojui turi suteikti galimybę pasirinkti kitą atakos būdą. Vaizdo įraše matyti, kad Eddie bandė viską daryti pagal taisykles ir, išgirdęs teisėją, pakeitė savo atakos būdą ir pradėjo smūgiuoti į varžovą „plaktuku“, tačiau tada teisėjas įsikišo ir jį diskvalifikavo. Akivaizdu, kad Eddie smūgius į neleistiną sritį atliko netyčia. Naivu manyti, kad kovotojai visada mato, kur leidžiasi jų smūgiai. Jei Eddie būtų įkandęs varžovui į nosį ar pan., tada kalbėtume apie neginčijamą diskvalifikaciją, o dabar teisėjas, sakyčiau, viršijo savo įgaliojimus, padarydamas per didelę įtaką kovos baigčiai“, - sakė J.McCarthy.

Beje, E.Alvarezas į ONE narvą grįš jau balandžio 28 d., kur jo lauks Marato Gafurovo ir Ok Rae Yoono dvikovos nugalėtojas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų