Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Liverpulio Everton“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Harry Kane‘as 27-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Gylfi Sigurdssonas 31-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus futbolininkas dar kartą puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą jau „Everton“ naudai 2:1.

H.Kane‘as 68-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Richarlisonas 85-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pir 05-10 Fulham 22 : 00 Burnley
Ant 05-11 Manchester United 20 : 00 Leicester City
Ant 05-11 Southampton 22 : 15 Crystal Palace