Vyrų tinklinis | Esmiraldo Sliežausko nuotr.

Vyrų tinklinis | Esmiraldo Sliežausko nuotr.

 Jau šį savaitgalį finišuos TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio Pirmos lygos sezonas. Keturios stipriausios turnyro komandos Kaune išsiaiškins, kas yra stipriausias antrajame pagal pajėgumą Lietuvos vyrų tinklinio čempionate.

Pusfinalyje šeštadienį Vilniaus universitetas susitiks su Kauno „RIO Startu-2“, o Kelmės „Kelmės“ kausis su Panevėžio sporto centru.

„Kelmės“ ir Vilniaus universiteto komandos reguliariajame sezone užėmė dvi pirmąsias vietas ir iškart žengė į pusfinalį. Tuo tarpu kitos dvi ekipos turėjo varžytis ketvirtfinalio etape. Nors reguliariajame sezone buvo žemesnėse pozicijose, Panevėžio sporto centro ir „RIO Starto-2“ ekipos įveikė savo varžovus. Panevėžiečiai pranoko Raseinių „Lūšis-Volley“ komandą, o „RIO Startas-2“ po auksinio seto Kauno derbyje pranoko „Marito“ atstovus.

Šeštadienį 11 val. pirmajame pusfinalyje žais Vilniaus universitetas ir „RIO Startas-2“.

„Labai laukiame finalų, nes praėjusiais metais dėl COVID-19 pandemijos neturėjome progos užbaigti sezono. Smagu, kad visos finalo ketverte žaisiančios komandos yra pajėgios, todėl tikrai bus intriguojantis ir įdomus savaitgalis. Žinoma, kaip ir bet kuri kita komanda, važiuosime nugalėjo, todėl intensyviai ruošiamės. O kaip viskas baigsis, pamatysime savaitgalį“, - kalbėjo vienas Vilniaus universiteto komandos lyderių Domantas Matas Naruševičius.

Žaidžiantysis „RIO Starto-2“ treneris Gilbertas Kerpė prisipažįsta, kad sudėtingas ketvirtfinalio savaitgalis privertė iš naujo perkrauti emocijas.

„Turėjome tikrai labai įtemptą savaitgalį. Manau, net labiau išsikrovėme psichologiškai ir emociškai nei fiziškai. O tai tik dar labiau prailgina atsigavimą. Planuoju treniruočių, rungtynių tvarkaraštį taip, kad būtume pilnai pasiruošę šeštadieniui, tai manau visi būsim pakankamai pailsėję“, - sakė jis.

Nepaisant to, „RIO Starto-2“ tinklininkai yra pasiryžę patriukšmauti ir finalo ketverte.

Vyrų tinklinis | Esmiraldo Sliežausko nuotr.

Vyrų tinklinis | Esmiraldo Sliežausko nuotr.

„Papildomos motyvacijos mums čia nereikia. Visi suprantame, kad sezonas jau galėjo būti pasibaigęs, o kadangi jis dar tęsiasi, tai nusiteikimo netrūksta. Finalams esame nusiteikę eiti į kiekvienas rungtynes 100 proc. ir šiuo metu orientuojamės tik į šeštadienio pusfinalį. Prieš pusfinalį, kiek buvo įmanoma, stengėmės pašlifuoti savo žaidimą treniruočių metu, na ir žinoma analizuosim varžovų žaidimą. Tačiau kad ir kaip bebūtų, viskas priklausys nuo mūsų pačių. Jei gerai sužaisim, viskas mūsų rankose“, - teigė G. Kerpė.

14 val. vyks „Kelmės“ ir Panevėžio sporto centro tinklininkų akistata.

„Artėja sezono kulminacija, tinklinio šventė, tad apie nusiteikimą ir nuotaikas, manau, net nereikia klausti. Viso sezono metu buvo dėtos didelės pastangos, kad galėtume žaisti finaliniame ketverte, todėl siekiai ir nusiteikimas prieš finalinio ketverto savaitgalį yra maksimalūs. Šeštadienį ir sekmadienį, manau, virs aršios kovos, bus daug gražaus žaidimo ir emocijų, visos komandos finalininkės norės laimėti, nes vis dėlto, tai jau nebe reguliaraus sezono varžybos“, - teigė „Kelmės“ kapitonas Emilis Bartkus.

„Su „Kelme“ turėjome labai sudėtingas reguliaraus sezono rungtynės. Kelmė – puikiai žaidžianti komanda, turi puikius puolėjus. Žinome jų stipriąsias puses ir esame pasiruošę tai sustabdyti. Kadangi tai yra pusfinalio etapas, tai yra labai sudėtinga kažką spręsti, kadangi viskas priklausys nuo komandos nusiteikimo ir didelio noro laimėti. Žinome, kad bus tikrai labai sudėtingos rungtynės, tai tikimės labai gražios kovos“, - pridūrė Panevėžio SC treneris Gintautas Stanevičius.

Mažasis finalas sekmadienį bus žaidžiamas 14 val., o didysis – 17 val.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų