Povilas Baliukonis | Organizatorių nuotr.

Povilas Baliukonis | Organizatorių nuotr.

DFK „Dainavos“ futbolininkai penktadienį 8-ajame „Optibet A lygos“ ture susitiks su aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje įsitvirtinusiu „Kauno Žalgiriu“.

Išvykus „Dainavos“ vyriausiajam treneriui Fabio Mazzone, jo vietą laikinai užėmė asistentas Povilas Baliukonis.

Jis sako, kad rungtynėse su pajėgiu varžovu, vienu turnyro favoritų, bus stengiamasi išlaikyti drausmingą, disciplinuotą žaidimą.

Mačas su „Kauno Žalgiriu“ bus antrosios rungtynės jums stojus prie „Dainavos“ vairo. Koks jausmas ėmusis šios atsakomybės?

Sakyčiau, kad artėjantis mačas bus lyg pirmos rungtynės šioje pozicijoje, kadangi praėjusioms turėjome per mažai laiko pasiruošti. Viskas įvyko labai greitai, nepakako laiko deramai visko atlikti ir išsigryninti visų taškų.

Na, o kalbant apie jausmus šiuo metu – jie įvairūs, streso ar nerimo nėra, atsirado tik dar didesnė atsakomybė.

Pirmas blynas su „Banga“ jums buvo prisvilęs. Ko galime tikėtis rungtynėse su vienu čempionato lyderių „Kauno Žalgiris“?

Kalbant apie prisvilusius blynus, jie prisvyla dėl aliejaus arba sviesto trūkumo. Taip nutiko ir mums, kai kurių esminių elementų mums pritrūko praėjusiose rungtynėse, komanda buvo šiek išsibalansavusi, nebuvo kelių svarbių žaidėjų, tačiau į penktadienio mačą stengsimės įnešti daugiau motyvacijos, disciplinos bei užtikrintumo.

„Kauno Žalgiris“ pastaruoju metu buksuoja, kaip manot, ar tai turės įtakos mače su mumis?

Stebint penktadienio priešininkus galime matyti, kad tai labai gerai organizuota komanda, žaidžianti intensyvų bei dinamišką futbolą. Ekipa turi tikrai labai patyrusių, aukšto lygio žaidėjų.

Nors paskutinės kelios rungtynės nebuvo jų naudai, turime šią komandą vertinti kaip stiprų varžovą.

„Dainavos“ gerbėjai vis dar laukia pirmosios pergalės. Ar realu ją pasiekti penktadienio kovoje?

Žinoma, mes kiekvieną kartą siekiame pergalės, su tokiu nusiteikimu turime žengti į aikštę nepaisant to, koks varžovas joje laukia.

Šią savaitę iš komandos išvyko F. Mzzone, kaip šiuo metu jaučiasi komanda?

Žinoma, ši žinia tiek komandos personalą, tiek komandos žaidėjus labai sukrėtė. Mes turėjome per vieną dieną viską pergalvoti bei transformuotis į kitus personažus. Buvo keista, tačiau stengiamės sutelkti visas savo jėgas.

Kalbant konkrečiai apie komandą, minimalus išsibalansavimas buvo jaučiamas, tai buvo galima pastebėti ir praėjusių rungtynių metu, tačiau dabar esame nusiteikę užtikrintai.

Kaip motyvuojate žaidėjus rungtynėms po to, kai pasitraukė vyr. treneris?

Jie nėra maži vaikai, šalia savęs turi šeimas, draugus, sirgalius bei visus komandos narius, kurie yra jų didžiausia motyvacija. Praėjusią dieną turėjome susirinkimą, kurio metu visi puikiai supratome, jog jokie pasikeitimai mums negali trukdyti.

Žinau užtikrintai vieną, jog šios komandos svajonės niekas negali sugriauti.

Ar nekyla problemų susitarti su vyresniais komandos žaidėjais?

Problemų tikrai nekyla, vyresni žaidėjai turintys daugiau patirties galbūt nori labiau prisidėti, imtis iniciatyvos, tačiau su tuo neiškyla jokių neaiškumų ar nesutarimų. Svarbiausia tai, kad visa komanda judėtų vieno tikslo link. O tikslas mūsų aiškus, kiekvienose rungtynėse stengiamės siekti pergalės.

Galbūt vyresnių žaidėjų vaidmuo dabar, kai išvyko vyr. treneris, sustiprėjo?

Niekas nepakito, tačiau noriu atkreipti dėmesį, jog kiekvieno žaidėjo vaidmuo yra labai svarbus, kuo labiau žaidėjas savo vaidmenį jaučia, tuo yra geriau.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų