Justine Paradise ir Jake'as Paulas | Instagram.com nuotr

Justine Paradise ir Jake'as Paulas | Instagram.com nuotr

 Jau ankstyvą šio sekmadienio rytą „youtube“ žvaigždė 24-erių Jake‘as Paulas (2-0) trečią kartą žengs į profesionalų bokso ringą. Ten jo lauks profesionalų bokso debiutantas Benas Askrenas, kuris yra buvęs „Bellator“ ir ONE čempionas bei pasaulio graplingo čempionas.

Likus vos keletui dienų iki kovų J.Paulo pasiruošimą sutrikdė „TikTok“ žvaigždė 24-erių Justine Paradise. Ji pareiškė kaltinimus „youtube“ žvaigždei seksualine prievarta. 20 minučių trukmės įrašu pasidalinusi mergina pareiškė, kad prieš dvejus metus vakarėlyje J.Paulo namuose J.Paradise buvo priversta tenkinti amerikietį oraliniu būdu. Iki šiol ji tylėjo, nes visiems vakarėlio svečiams buvo uždrausta viešinti pasilinksminimo detales.

„Jis neklausė, ar noriu tai daryti, nelaukė mano pritarimo. Jo elgesys negali būti pateisinamas jokiais būdais. Man susidarė įspūdis, kad jis visą gyvenimą gaudavo viską, ko užsigeisdavo, todėl taip ir neišmoko būtinų socialinių įgūdžių ir nežino, kaip bendrauti su žmonėmis, nes kitos merginos tiesiog pačios ant jo lipdavo. Jis į savo kambarį vis vesdavosi skirtingas merginas. Kai jis mane nusitempė į savo kambarį, aš jam pasakiau, kad seksas man yra labai subtilus ir reikšmingas dalykas, o jis tik pasakė, kad jei lovoje nieko nepadarysime, tai kokia prasmė buvo į ją eiti. Įprastai mano nuomonė dėl sekso būdavo gerbiama, todėl pagalvojau, kad jei pasakysiu, jog nenoriu su juo mylėtis, jis mane supras. Pamaniau, kad galime pasibučiuoti ir tuo viską užbaigti, tačiau jis man griebė už galvos ir privertė jį tenkinti oraliniu būdu, vėliau dar lietė mane intymiose vietose. Net negalėjau pasakyti, kad jis sustotų, nes jis laikė suėmęs mane už galvos“, - sakė J.Paradise.

Tuo tarpu J.Paulas jam mestus kaltinimus griežtai neigia: „Į kaltinimus seksualine prievarta niekada negalima žiūrėti nerimtai, bet aš galiu patikinti, kad man mesti kaltinimai 100 proc. yra išgalvoti. Visų pirma, su ta mergina niekada nesu turėjęs lytinių santykių. Visų antra, jos pareiškimas tėra susijęs su noru gauti dėmesio, nes iki mano kovos liko tik kelios dienos. Gerbiu merginas ir mamas labiau nei bet ką kitą. Nesu net piršto uždėjęs ant merginos be jos sutikimo.“

J.Paulo advokatas Danielis Gardenswartzas pažymėjo, kad jo klientas yra pasiruošęs ginti savo reputaciją teisme.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (31)
Registruoti
Anoniminiai (31)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų