Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo žvaigždė Neymaras atskleidė, jog ateityje pabaigęs futbolininko karjerą planuoja tapti profesionaliu pokerio žaidėju.

„Baigęs futbolininko karjerą turiu tikslą tapti profesionaliu pokerio žaidėju. Yra vienas iš dalykų, kuris man teikia malonumą. Žaisdamas pokerį jaučiuosi labai gerai, baigęs karjerą turėsiu galimybę dalyvauti įvairiuose turnyruose, to iki šiol negalėjau daryti dėl savo karjeros ir darbotvarkės.

Baigęs karjerą keliausiu ir dalyvausiu įvairiuose pokerio turnyruose. Manau, kad futbolas ir pokeris turi panašumų, vienas iš jų – koncentracija. Būdamas aikštėje stengiuosi „perskaityti“ žaidimą, varžovus, atrasti vietas, kur galima atakuoti, judėti, kad pavyktų sukurti progas. Žaidžiant pokerį vyksta tas pats – žaidimo ir varžovo „skaitymas“, reikia atrasti tinkamą laiką, kada galima atakuoti oponentą“,- kalbėjo brazilas.

Neymaras gindamas „Barcelonos“ komandos garbę žaidė pokerį kartu su Gerardu Pique. Tuo tarpu dabar PSG gretose brazilo pagrindiniai varžovai prie pokerio stalo yra Keyloras Navasas ir Leandro Paredesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų