Claressa Shields prieš Brittney Elkin | „Twitter“ nuotr.

Claressa Shields prieš Brittney Elkin | „Twitter“ nuotr.

 Amerikietei Claressai Shields dar tik 26-eri, bet ji bokse jau pasiekė tiek daug, kad daugelio yra vadinama geriausia planetos kovotoja. Moterų boksininkių „pound for pound“ reitinguose dažniausiai nepralenkiama C.Shields praėjusių metų pabaigoje visus nustebino, kai pasirašė kontraktą su gerai žinoma MMA organizacija PFL.

C.Shields debiutas MMA įvyks birželio 10 d. (ankstyvą birželio 11 d. rytą Lietuvos laiku) vyksiančiame PFL turnyre. Ten amerikietės lauks ypatingų pasiekimų MMA neturinti tautietė Brittney Elkin (3-6). Ji MMA yra pralaimėjusi 3 kovas iš eilės ir narve nesikovė nuo 2019 m. sausio, kai patyrė rankos traumą kovoje su Bobbi-Jo Dalziel. Pernai B.Elkin kovėsi tik graplingo turnyruose, kur jai sekėsi vidutiniškai (4-3). Tiesa, būtent sugebėjimai parteryje daro ją neparankia varžove C.Shields.

C.Shields 2012 m. ir 2016 m. tapo olimpine čempione, o 2014 m. ir 2016 m. laimėjo pasaulio čempionatą. Po įspūdingos karjeros mėgėjų bokse amerikietė perėjo į profesionalių kovas ir ten taip pat yra nesustabdoma. C.Shields jau ketvirtoje kovoje profesionalių ringe tapo pasaulio čempione. Iš viso amerikietė turi 11 pergalių iš tiek pat galimų bei spėjo tapti trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempione. Moterų vidutinio svorio kategorijoje ji susirinko visus 4 pagrindinius čempionės diržus (WBA, WBC, IBF ir WBO), o šiemet ji tą patį padarė ir žemesnėje – lengvesnio pusvidutinio svorio – kategorijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų