Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

  Liepos 11-os dienos rytą Lietuvos laiku „UFC 264“ turnyre į trečią tarpusavio dvikovą stos airis Conoras McGregoras (22-5) ir Dustinas Poirier (27-6), o UFC prezidentas Dana White‘as dabar pranešė, kad šis turnyras vyks Las Vegase prie pilnų tribūnu. Bilietus planuojama pardavinėti jau šią savaitę.

Nors abu kovotojai neseniai įsivėlė į ginčą dėl prižadėtos aukos D.Poirier prižiūrimam labdaros fondui, o C.McGregoras net buvo pareiškęs, kad atšaukia kovą ir ieško kito varžovo, tačiau D.White‘as ramina aistras ir tikina, kad kova tikrai įvyks.

D.Poirier neseniai pripažino pats padaręs klaidą, jog visą šią istoriją iškėlė į viešumą: „Kaip žinote, labai rūpinuosi savo labdaros fondu. Šį kartą paskubėjau ir privačias detales iškėliau į viešumą. Suklydau. Kaip sakoma, gyvename ir mokomės. Mano tikslas yra skleisti pozityvumą ir daryti gerus darbus, bet jaučiu, kad dabar į šią sritį atnešiau negatyvios energijos, nors visada stengiuosi, kad mano darbai žmonėms taptų priežastimi nusišypsoti.“

Amerikietis pažymėjo, kad su savo labdaros fondu jau greitai pradės naują didelį projektą ir padėkojo visiems, kurie palaiko jo idėjas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų