Jimmy Flickas | Instagram.com nuotr

Jimmy Flickas | Instagram.com nuotr

 30-metis amerikietis Jimmy Flickas (16-5) visą karjerą kantriai siekė savo svajonės – patekimo į UFC. Didelio palaikymo iš tėvo sulaukdavęs amerikietis pernai pagaliau buvo pakviestas į Dana White‘o vardo turnyrą, ten iškovojo pergalę ir pateko į UFC.

Stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje J.Flickas debiutavo praėjusių metų gruodį, kai smaugimo veiksmu nugalėjo Cody Durdeną. Po mažiau nei mėnesio jis turėjo kautis su UFC čempiono Deivesono Figueiredo broliu Francisco, tačiau šokiravo visus, pranešdamas apie karjeros pabaigą.

Kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani, J.Flickas atsivėrė. Jis pažymėjo, kad tokį sprendimą priėmė dėl problemų šeimos viduje.

„Visą gyvenimą svajojau, kaip debiutinėje kovoje UFC mane į narvą palydės tėvas su broliu. Iš tėvo išmokau disciplinos, jaunystėje jis mane labai palaikė, mes abu kūrėme ateities planus. Kai atėjo laikas debiutinei kovai, tėvo ir brolio šalia manęs nebebuvo. Jie įniko į narkotikus. Su tėvu po ilgos pertraukos susitikau per pastarąsias Velykas. Viskas, ką jis man tada pasakė, kad didžiuojasi manimi, bet tai nenuskambėjo nuoširdžiai. Aš visą laiką koviausi dėl to, kad tėvas galėtų būti mano narvo kampe, bet jis paskutiniu metu apie tai net neužsimindavo. Gal jis pasakė, kad didžiuojasi manimi tik todėl, kad jautė pareigą tai padaryti? Narkotikai pasiglemžė jį su mano broliu. Aš ilgą laiką išlaikiau viltį, kad kažkas pasikeis, bet tą sekmadienį kažkaip supratau, kad viskas, ką darau MMA, tampa beprasmiška. Nebenoriu kautis dėl tėvo meilės. Nebenoriu, kad jis būtų mano vaikų gyvenime. Turiu 9-erių ir 4-erių metų vaikus. Jie mano tėvo beveik nepažįsta. Mama kartais ateina prižiūrėti vaikų, o tėvas – niekada. Kai laimėdavau pastarąsias kovas, mama, kad ir po poros dienų, paskambindavo ir pasveikindavo su pergale. Iš tėvo negaudavau jokių žinių. Jis nuleido rankas jau seniai, o aš vis stengiausi neprarasti tikėjimo juo, bet sekmadienį nusprendžiau, kad užteks. Praradau viltį, kad tėvas kada nors bus mano narvo kampe, todėl ir baigiau karjerą mišriuose kovos menuose“, - sakė J.Flickas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA