Eddie Alvarezas | Youtube.com nuotr.

Eddie Alvarezas | Youtube.com nuotr.

 Nuo 2008 m. nekovojęs 48-erių metų boksininkas Oscaras De La Hoya nusprendė sugrįžti į ringą. Praėjusį mėnesį per spaudos konferenciją, skirtą bokso dvikovai tarp Jake‘o Paulo ir Beno Askreno, O.De La Hoya atskleidė, kad jis į ringą žengs liepos 3-ią dieną.

Apie norą kautis su O.De La Hoya buvo užsiminęs veteranas Roy Jonesas jaunesnysis, tačiau panašu, kad dabar arčiausiai susitarimo su legenda yra Eddie Alvarezas. Apie tai amerikietis prabilo kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani.

„Derybos yra rimtos. Jos tokios rimtos, kad susitarimas gali būti jau šią savaitę. Aš kol kas į tai reaguoju ramiai. Nesu iš tų, kurie šokinėtų iš džiaugsmo, kai dar ne viskas suderinta. Preliminarų sutarimą dėl kovos turime, bet kontraktai dar nepasirašyti. Kiek žinau, jie ieškojo garsesnių varžovų, bet tie garsesni vardai arba užsiprašė per daug pinigų, arba jau yra susitarę dėl kovų su kitais varžovais“, - sakė E.Alvarezas.

Buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas E.Alvarezas 2019 m. kovoja ONE organizacijoje. Ten jam sekasi gana prastai: per 3 kovas pasiekta tik 1 pergalė. Pastarojoje kovoje jam buvo įrašytas pralaimėjimas dėl nelegalių smūgių.

Paskutinį kartą prieš šiek tiek daugiau nei 12 metų kovojęs O.De La Hoya pralaimėjo Manny Pacquiao ir nuo tada susitelkė į „Golden Boy Promotions“ kompaniją. O.De La Hoya per savo karjerą iškovojo 39 pergales, patyrė 6 pralaimėjimus, o čempionų titulus iškovojo šešiose skirtingose svorio kategorijose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA