Eimantas Stanionis | „Stop“ kadras

Eimantas Stanionis | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį JAV vykusiame profesionalų bokso vakare kol kas svarbiausią karjeros pergalę pasiekė lietuvis Eimantas Stanionis, kuris per 12 raundų teisėjų sprendimu nugalėjo Thomą Dulorme iš Puerto Riko.

E.Stanionis ir Th.Dulorme šiame bokso vakare „apšildė“ pagrindinę kovą tarp Jarono Enniso ir Sergejaus Lipineco. Visgi, paviešinti transliacijų žiūrimumo duomenys atskleidė, kad daugiausiai bokso gerbėjų stebėjo ne pagrindinę kovą, o E.Stanionio ir Th.Dulorme akistatą.

Vienu metu lietuvio kovą su Puerto Riko atstovu buvo įsijungę 206 tūkst. žmonių, o žiūrovų vidurkis visos kovos metu siekė 189 tūkst. J.Enniso ir S.Lipineco kovos vidurkis buvo 187 tūkst., o maksimaliai žiūrimumas buvo išaugęs iki 191 tūkst. „Showtime“ žiūrovų.

E.Stanionis po pergalės „box rec“ reitinge šoktelėjo į 16-ą vietą. Lietuvis turėtų pakilti į viršų ir WBA reitinge, kuris bus atnaujintas gegužės pradžioje. Prieš kovą tame reitinge E.Stanionis buvo 10-as, o Th.Dulorme – 14-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų