Josepas Guardiola ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Josepas Guardiola ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ treneris Josepas Guardiola, anksčiau dirbęs su „Barcelona“, pasidalijo mintimis ir prisiminimais apie Ispanijos taurės finalą, kuris vyko 2012-aisiais.

Tuomet „Barcelona“ susitiko su Madrido „Atletico“. Katalonų klubas laimėjo rungtynes 3:0, o visi įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje.

„Pamenu, kad pajautėme „Atletico“ žaidėjų jaudulį dar prieš pengdami į aikštę. O „Barcos“ žaidėjai atrodė tarsi jų laukia draugiškos rungtynės. Jie buvo įpratę prie tokių rungtynių ir žinojo, kad laimės“, – kalbėjo J.Guardiola.

„Galiu pasakyti, kad jokio atsipalaidavimo antrame kėlinyje nebuvo. Tiesiog Marcelo Bielsos komandos niekada nepasiduoda, nesvarbu, koks yra rezultatas. Bet aš puikiai žinau, kad tie „Barcos“ žaidėjo galėjo įmušti ir penkis įvarčius. Jeigu būtų galėję, jie būtų įmušę ir aštuonis. Tai buvo puikūs žmonės, tačiau aikštėje jie tapdavo velniškais žudikais“, – nusišypsojo treneris.

Šeštadienį „Barcelona“ vėl žais Ispanijos taurės finale su „Atletico“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų